אפי נוה: רבים מהפרסומים - שקריים

ראש לשכת עורכי הדין מבהיר שלא ישתתף בישיבת הוועדה לבחירת שופטים במידה שחקירת המשטרה נגדו לא תסתיים עד מועד כינוס הוועדה.

ערוץ 7 , כ"ט בתשרי תשע"ט

תמונה שונה בתכלית. עו"ד אפי נווה
תמונה שונה בתכלית. עו"ד אפי נווה
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, פרסם הבוקר (שני) בחשבון הפייסבוק שלו פוסט אישי הפונה לציבור עורכי הדין בעקבות החשדות נגדו.

"בפתח הדברים אני מבקש להודות למאות החברים ששלחו לי הודעות תמיכה בימים האחרונים. זה לא מובן מאליו וריגש אותי מאוד. מטבע הדברים בעוד החקירה תלויה ועומדת לא אוכל להתייחס לגופה", ציין נוה.

בדבריו הדגיש נוה, "לאור מחול השדים שמתחולל סביבי בימים האחרונים מצאתי לנכון להבהיר את המובן מאליו: אם תיק החקירה נגדי יהיה תלוי ועומד עד ה-23.11, מועד הכינוס הבא של הוועדה לבחירת שופטים, מובן שלא אקח חלק בישיבה".

לדבריו, "רבים מהפרסומים אודות חקירתי שגויים ושקריים, אולם בעת הזו ידיי כבולות ואיני יכול להגיב. זוהי שעתם היפה של הפרשנים ומוצצי הדם למיניהם".

"אני סמוך ובטוח שבתום התהליך יבוא תיק החקירה לסגירה ואז גם אפרוש בפניכם את הסיפור המלא שיגלה תמונה שונה בתכלית מזו המשתקפת בימים אלה בכלי התקשורת", טען נוה והוסיף, "אלה לא ימים קלים עבורי אך אני בטוח שבזכות תמיכתכם אעבור אותם מחוזק".