סיפורו של קפה רמת השרון

ליאור מעלומי שכבר מגיל צעיר דבקה נפשו באוכל רכש את 111 כדי להופכו למקום עם אוכל יהודי חלבי, עם כשרות מהודרת וטעימה.

קובי פינקלר , כ"ט בתשרי תשע"ט

מנה 111
מנה 111
צילום: קובי פינקלר

להקים מסעדה עם כשרות מהדרין חת"ם סופר במרכז רמת השרון זו בהחלט עשיה שראוי להתברך בה.

העיר,אינה עיר חרדית, היא אינה סמוכה למרכזים חרדיים ולמרות זאת כאשר בעלי המסעדה הנושאת את השם 111 החליט לתת למסעדה שלו כשרות מהודרת שכזו, זו אמירה בהחלט ברוכה.

גיוון הוא שם המשחק ב- 111: לא רק שתפגשו שם את כולם כולל כולם, אלא בנוסף תיהנו ממוזיקה המשתנה בהתאם לשעות היום ולאווירה, ומתפריט חלבי עשיר שמתאים לכל טעם ומספק לכל אורח בדיוק את מה שהוא רוצה.

הוא כולל, בין השאר, ארוחות בוקר מפנקות המוגשות כל שעות היום, ארוחות צהריים, קישים, שקשוקות, מרקים, לזניות, פסטות, נודלסים, דגים, ועוד ועוד - והכל באיכות גבוהה והגשה מקצועית ולבבית.

העיצוב של קפה 111, עליו אחראי ליאור מעיין, משרה על המקום תחושה חמימה ונעימה.

סיפור המקום מחזיר אותנו 13 שנים אחורה. ליאור מעלומי שכבר מגיל צעיר דבקה נפגשו באוכל ובמסעדנות רכש את המקום הכושל ברחובה הראשי של רמת השרון רחוב סוקולוב כדי להופכו למקום עם אוכל יהודי חלבי, כשר,מהודר וטעים.

השנה הראשונה היתה קשה ורצופת הפסדים. ליאור לא ויתר על החלום כשמסביב לו כולם מחליטים לוותר. "האמונה בקב"ה עזרה לי" הוא מספר והיום 13 שנים אחרי המקום הוא בכל הספרות 111.

אחת בשרות,אחת בטעמים ואחת בכשרות וזו בהחלט משימה לא קלה.

הטעמים נפלאים. בין המנות המומלצות ניתן למצוא אדממה שהנכדים התענגו עליה,פיצה משובחת,רביולי עשיר בכמויות ובטעם,נתח דג סלמון גדול במיוחד וקינוחים שאין דומה להם. עוגת שוקולד חמה ללא גלוטן,עוגת גבינה,שיקים בריאים ולצידם אוכל טבעוני עשיר שנותן פתרון גם למגזר זה.

מנה ללא גלוטן
צילום:קובי פינקלר

שילוב מיוחד בין טעמים שכולם מדברים בינם לבינם ומתחברים יחדיו. סוקולוב 111 רמת השרון.