לשכת עוה"ד: ראשי המחוזות תומכים בנוה

ששת ראשי מחוזות הלשכה חתמו על מכתב תמיכה משותף ביו"ר הלשכה בעקבות החשדות נגדו, וקראו, "לא להיחפז למסקנות בטרם התבררו הפרטים".

שלמה פיוטרקובסקי , ו' בחשון תשע"ט

תמיכה מלאה. אפי נוה
תמיכה מלאה. אפי נוה
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

תמיכה מקיר לקיר. ששת ראשי המחוזות של לשכת עורכי הדין חתמו על מכתב תמיכה משותף בראש הלשכה, עו"ד אפי נוה, הנתון בימים אלה תחת חקירת משטרה.

על המכתב חתומים ראש מחוז ירושלים עו"ד אשר אקסלרוד, ראש מחוז תל אביב עו"ד ינון היימן, ראש מחוז מרכז עו"ד אבי חימי, ראש מחוז דרום עו"ד דני אליגון, ראש מחוז חיפה עו"ד תמי אולמן וראש מחוז צפון עו"ד ח'אלד חוסני זועבי.

במכתבם מציינים השישה כי הם מבקשים, "להביע סולידריות עם יושב ראש לשכת עורכי הדין, אפי נוה, על רקע האירועים האחרונים".

השישה אף מציינים, "מבלי להתייחס לגוף הפרשה שעדיין נמצאת בבירור משפטי, אנו מבקשים לציין כי על פניו, המעשה המיוחס לנוה בנסיבות העניין אינו מצטייר כחמור כפי שפורסם".

לדבריהם, "יש לתת לרשויות למצות את הבדיקה בעניין ולא להיחפז למסקנות בטרם התבררו הפרטים לאשורם, והדברים יפים במיוחד שעה שלנוה עומדת חזקת החפות, אשר אנו, כעורכי דין, אמונים עליה".

לקראת סיום רומזים השישה לקולות בתוך לשכת עורכי הדין שקראו להשעייתו של נוה ודוחים אותם, "פעילותו הציבורית הענפה של נוה וההישגים המשמעותיים של לשכת עורכי הדין תחת הנהגתו, תרמו רבות לציבור עורכי הדין בישראל, אף אם יש המנסים לטשטש זאת משיקולים פוליטיים ואחרים".