ניר ברקת ואופיר אקוניס: הצביעו לישראל גנץ

תמיכת השרים בישראל גנץ גוברת. גם אקוניס וברקת קוראים להצביע גנץ

ערוץ 7 , י' בחשון תשע"ט

ברקת וגנץ
ברקת וגנץ
יח"צ

ראש העיר ירושלים ניר ברקת ושר המדע אופיר אקוניס (הליכוד) מצטרפים לשורה ארוכה של שרים ואישי ציבור הקוראים לתמוך בישראל גנץ המתמודד לראשות המועצה האזורית מטה בנימין.

ברקת אשר פעל בשיתוף פעולה עם גנץ לקידום העבודות בחיזמא וברחוב סיירת דוכפת בפסגת זאב במטרה להקל על הנכנסים לעיר מבנימין, אמר "תושבי ותושבות מטה בנימין, בבחירות הקרובות אני קורא לכם לתת את הקול שלכם בשביל בנימין חזקה יותר וקורא לכם הצביעו לישראל גנץ לראשות המועצה".

"ישראל הוא איש של עשייה, עתיר ניסיון ואיש עבודה מסור. מנהיג עם חזון בשביל כלל תושבי יהודה ושומרון וכמובן תושבי בנימין בפרט", הוסיף ברקת.

ראש העיר ירושלים הוסיף כי "ישראל הוא שליח אמיתי שבא לשרת את התושבים מתוך אמונה בצדקת דרכו. יצא לנו לעבוד יחד כמה פעמים ותמיד התרשמתי מדרך החשיבה הייחודית שלו, דרך חשיבה שהיא קריטית עבור כל מנהיג שרוצה לפרוץ אץ הדרך לעוד רבים אחריו. חברים הגיע הזמן לכח חדש בבנימין, מצביעים לישראל גנץ לראשות המועצה".

השר אקוניס פרסם גם הוא סרטון תמיכה: "ישראל גנץ מדבר במעשים. הדברים שלו נבחנים במבחן הביצוע ולא במבחן הדברת ובעיניי הדבר הזה חשוב מאוד במישור הארצי ולא פחות חשוב במישור המקומי. לכן אני קורא לכם תושבי ותושבות בנימין, להצביע לישראל גנץ לראשות המועצה האזורית בנימין".

גנץ מסר בתגובה: "מודה לשר אקוניס וראש העיר ירושלים ניר ברקת על המילים החמות ועל התמיכה.
אמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם כל שרי הממשלה, עם חברי הכנסת ועם מנהיגי הרשויות המקומיות כדי להגיע להסדרה מלאה של ההתיישבות בבנימין, החלת החוק הישראלי ונרמול החיים כאן. לא בדיבורים. במעשים״.