חזן על חיליק בר: מחפש 'צומי' על גבי

ח"כ ארון חזן לא מתרגש מאיומיו של ח"כ חיליק בר להגיש נגדו תלונה במשטרה, "שיגש לחפש לעצמו עבודה במקום להפריע לי בעשייה".

ערוץ 7 , י"ב בחשון תשע"ט

עוקץ בחזרה. אורן חזן
עוקץ בחזרה. אורן חזן
צילום: קובי ריכטר/TPS

חבר הכנסת אורן חזן מגיב להודעתו של חבר הכנסת חיליק בר כי יגיש תלונה למשטרת ישראל ולוועדת האתיקה של הכנסת בעקבות הפוסט שפרסם חזן נגד מנכ"ל בצלם חגי אלעד.

"אני מציע שהח"כ המיותר, מהמפלגה הנעלמת, שעומד להיזרק מהכנסת בבחירות הקרובות יגש לחפש לעצמו עבודה במקום להפריע לי בעשייה", צייץ חזן

לדבריו, "במקום לבלבל ת'מוח לציבור, ולחפש 'צומי' על גבי, מוזמן המובטל העתידי לעבוד, ולעזור לי למצוא את מנכ"ל בשקר".

"רק שיקח בחשבון שלא מדובר בפרס כספי אלא מוסרי, כזה שאבד להם שם בשמאל כבר מזמן ולכן הציבור מאס בהם", הוסיף חזן.

הבוקר הגיש בר תלונות נגד ח"כ אורן חזן הן למשטרת ישראל והן לועדת האתיקה של הכנסת. התלונות הוגשו בגין חשד להסתה וקריאה לאלימות, זאת בעקבות פוסט שפירסם חזן אמש נגד מנכ"ל בצלם חגי אלעד.

לאחר הגשת התלונות אמר ח"כ בר: "כמה עצוב להגיש תלונות כנגד הסתה על חבר בכנסת ישראל ביום הציון הרשמי לרצח ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל".

"על אף שהתנגדתי ועודני מתנגד להופעתו ולתוכן דבריו של חגי אלעד באו"ם, הרי שאת התלונות למשטרה וועדת האתיקה נגד ח"כ חזן הגשתי מאחר והפוסט המסוכן שרשם אתמול הוא בעיניי לא פחות מהסתה בוטה לרצח וקריאה לאלימות, תוך שהוא שם את תמונתו של אלעד תחת הכותרת 'מבוקש חי או מת', תוך קריאה לפעולה אקטיבית של הציבור לחיפושים אחר אלעד לשם ענישתו, ותוך הצעת פרס לציבור על סיוע בלכידתו, לא פחות", ציין בר.

"אין ספק כי ייתכן פירוש של דבריו של חזן על ידי מי מקוראי הפוסט כקריאה למעקב ולפגיעה בחגי אלעד המתואר בפוסט כ'מבוקש ובוגד'", הוסיף בר.