אליעזר שפר ז"ל הובא למנוחות: ''איבדנו אדם גדול''

מאות השתתפו בהלוויתו של אליעזר שפר ז''ל, יו"ר ארגון בתי הכנסת והקהילות האורתודוקסיות שהלך לעולמו. "המשפחה בשבילו הייתה הכל".

חזקי ברוך , י"ב בחשון תשע"ט

אליעזר שפר ז"ל הובא למנוחות
אליעזר שפר ז"ל הובא למנוחות
צילום: חזקי ברוך

מאות בני אדם השתתפו אחר הצהריים (ראשון) בהלוויתו של אליעזר שפר ז''ל, יו"ר הארגון העולמי של בתי הכנסת והקהילות האורתודוקסיות שהלך לעולמו בגיל 85.

הלוויתו של שפר יצאה מבית ההלוויות סנהדריה בירושלים והוא נטמן במרומי הר הזיתים.

רבה של ירושלים, הרב שלמה משה עמאר, ספד לשפר ז''ל ואמר "קשה לדבר על אדם שהיה חי ותוסס, ראש וראשון בכל דבר שבקדושה. הפעיל רבים בכל הארץ ובעולם כדי להגשים את כל רעיונותיו. היה ירא שמים אמיתי. איבדנו איש עניו ואדם גדול''.

בתו ספדה לו, ''אני לא רוצה לדבר על אבא העסקן אלא על אבא שלי. למדתי שאפשר להיות אדם בן 85 ולהתנהג כמו ילד צעיר שכל הזמן רוצה ללמוד ולהיות סקרן. כל יום למד דבר חדש. למדתי ממנו את אהבת האדם והקשר בין אדם לאדם. למדתי ממנו מהי אהבה לארץ, הוא אהב את הנופים שלה ואת ההיסטוריה שלה ואת השירים עליה.

''אבא אהב את המילה הכתובה ובכל יום שישי הביא לי ספר. אהב ללמוד ולדבר ולנהל שיח מעניין. אהב לחשוב וליצור והיה אבא טוב שאפשר להישען עליו. אבא שחינך לערכים של חסד, חמלה ואהבת האדם. המשפחה בשבילו הייתה הכל והיה גאה בה. אני אוהבת אותך כל כך. יהיה זכרך ברוך'', הוסיפה הבת.



טוען....