מושלמת: ניצחון חמישי ברציפות לי-ם

אחרי שאיבדה תואר ראשון כשהודחה בטורניר גביע ווינר סל, הפועל ירושלים סופרת הערב ניצחון חמישי ברציפות בכל המסגרות עם 74:90

נרי וייס , י"ב בחשון תשע"ט

טימור ובלאט הערב. תפסו פיקוד
טימור ובלאט הערב. תפסו פיקוד
צילום: לירון מולדובן, מנהלת הליגה

את נובמבר 2013 עירוני נס ציונה לא תשכח לעולם, אז היא השיגה ניצחון ענק על הפועל ירושלים הגדולה והמאיימת במשחק הראשון שהתקיים ביניהן אי-פעם, עם 61:89. מאז, נס ציונה שנעה בין הליגה הבכירה לליגה השניה, הצליחה לנצח רק עוד פעם אחת בלבד מתוך עשרה משחקים את הירושלמים.

הערב (ראשון), שוב נפגשו השתיים, ושוב זהות המנצחת הייתה זו מעיר הבירה כשניצחה בתוצאה 74:90.

על אף חסרונם של שניים משחקניהם הבולטים בדמותם של יוגב אוחיון וכריס ג'ונסון הפצועים, הירושלמים לא התקשו ולו לרגע מול המארחים הכתומים. גם בלעדי השניים, לירושלמים היה יתרון משמעותי בעומק הספסל ובשילוב ערב קליעות משובח הובילו אלה כבר במהלך הרבע השני ב-22 נקודות הפרש.

למעשה, בחסרונו של אוחיון, מי שקיבל סוף סוף דקות משחק משמעותיות הוא בר טימור שהוביל את הבריחה הגדולה ברבע השני עם 13 נקודות אישיות שלו, וסיפק למאמנו עודד קטש כאב ראש חיובי לקראת ההמשך.

יחד עם הופעות מצויינות של ג'ייקובן בראון, ג'יימס פלדין, תמיר בלאט והקפטן ליאור אליהו, לנס ציונה לא היה סיכוי ולו הקטן ביותר בכדי להפוך את התוצאה ובסיום האדומים מהבירה חוגגים עם ניצחון חמישי ברציפות בכל המסגרות, הפעם בתוצאה 74:90 שמעלה אותם אל המקום הראשון בטבלה ל-24 השעות הקרובות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il