26 חשודים בפדופיליה נעצרו בלילה אחד

החשודים שנעצרו בחשד לביצוע עבירות פדופיליה באינטרנט מתגוררים בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, ובטווח גילאים רחב.

רעות הדר , י"ד בחשון תשע"ט

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: istock

בלשי משטרת ישראל עצרו הלילה (שלישי) 26 גברים החשודים בפדופיליה באמצעות רשת האינטרנט.

בשבעת החודשים האחרונים נאספו ראיות נגד החשודים, הכוללות מעשים מגונים בפני קטין והטרדות מיניות.

החשודים, שהופללו על ידי שוטרת סמויה, מתגוררים במקומות שונים בכל רחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, ובטווח גילאים רחב (21-44).

במהלך הלילה, פשטו עשרות שוטרים פשטו על בתיהם של 26 עבריינים החשודים בעבירות פדופיליה, עצרו אותם והחרימו את מחשביהם האישיים, מכשירי הסלולאר וראיות נוספות ובמהלך היום יובאו לבית משפט השלום בבאר שבע לשם הארכת מעצרם.

מפקד המחוז הדרומי במשטרה, ניצב מוטי כהן, אמר כי ״יכולותיה של משטרת ישראל, והמחוז הדרומי בפרט, להתמודד בחוכמה ובאחריות אל מול חשודים בפדופיליה שמשתמשים ברשתות האינטרנט במטרה לפגוע מתוך תפיסה מעוותת שבעולם הרשתי הכל מותר והכל פתוח, הביאה הלילה בתום פעילות מקצועית של ימ"ר נגב למעצרם של עשרות חשודים.

''עלינו כמשטרה מוטלת האחריות להיות נוכחים שם, ברשת, עם הכלים המתאימים. ליחידה המרכזית, שמתמודדת מול מכלול של מבצעים מורכבים, היסטוריה מפוארת ועל כך הערכתי הרבה. במחוז הדרומי, ומתוך הכרה מול האתגרים שבפנינו, עלינו להיות לפחות צעד אחד קדימה בעולם הטכנולוגי והמודיעיני. הן רק לפני שבועות ספורים חנכנו את מערך ה'רצף המודיעיני' שנותן את המעטפת ליחידות שברמת המרחב והתחנה״.