פינדרוס לפרוש: הצטרף לבקשת הדחיה

יצחק פינדרוס פנה במכתב אישי לראש העיר אלעד ישראל פרוש בבקשה להצטרף לבקשה לדחות את הבחירות בעיר, לטובת קיום הליך בחירות הוגן.

ערוץ 7 , י"ד בחשון תשע"ט

יצחק פינדרוס
יצחק פינדרוס
צילום: מוישי מילר

יצחק פינדרוס, מועמד דגל התורה וש"ס באלעד שנפסל אתמול (שני) על ידי בג"ץ, פנה במכתב אישי לראש העיר ישראל פרוש בבקשה שיצטרף גם הוא לבקשה לדחיית הבחירות המקומיות בעיר, לטובת קיום הליך בחירות הוגן.

"שמעתי אתמול את דבריך ודברי אביך סגן השר הרב מאיר פרוש, בהם הבעתם את התנגדותכם הנחרצת לעתירה המשפטית וצער רב על פסילת מועמדותי, בגינה נשללה ממני האפשרות להתמודד על ראשות עיריית אלעד, בהוראת ושליחות רבותי גדולי הדור שליט"א.

"הדברים במלואם אף פורסמו היום בעיתונים "המבשר" ו"המודיע" ובשאר כלי תקשורת, וגם בהם הובע כאב רב על פסילת מועמדותי על ידי בית המשפט.

במכתבו מבקש פינדרוס לאפשר הליך בחירות הוגן בעיר. "כידוע לך, דבר פסילתי בהליך המשפטי התקבל בתרעומת רבה על ידי אלפים רבים מתושבי העיר שראו בכך פגיעה קשה בזכות הבחירה ובכבודם של גדולי הדור, ואף החלו לחתום על עצומה המופנית לשר הפנים בדרישה לדחות את מועד הבחירות, כדי שיתאפשר להם להעמיד מועמד ראוי כדרישת גדולי הדור".

"באשר על כן, ולאור צערך הכנה מהתערבות בית המשפט אני פונה אליך כמי שנותר המועמד היחידי המוביל, להצטרף אלי לקריאה לדחיית הבחירות כדי לאפשר הליך בחירות הגון וצודק.

"להצטרפותך לקריאה של אלפים רבים מתושבי עירך תהיה משקל רב אצל השר שיקבל את עצומת התושבים, וסביר מאד שהצטרפותך יש בה כדי להטות את הכף לטובת קבלת הבקשה ודחיית הבחירות.על כן, אני קורא לך להצטרף לבקשה ובכך יתאפשר לתושבים הרבים המעוניינים בכך להצביע עבור מועמדם של מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א ולי אישית לקיים את בקשתם ושליחותם.

את מכתבו חתם במילים: "רצונם ובקשתם של מרנן ורבנן גדולי הדור שליט"א – בידך! בזאת ייבחנו דבריך!".

מוקדם יותר אישרה הממשלה את העברת סמכויות ההחלטה על הדחייה מהשר דרעי לשר הנגבי בשל החשש מניגוד עניינים.