הרב יוסף אליהו תומך באריה קינג

הרב יוסף אליהו והרב אהרון בינה תומכים בסיעת ''מאוחדים'' בראשות אריה קינג. ''עשה כל מאמץ לשיפור אורח החיים בשכונה שלנו''.

ערוץ 7 , ט"ז בחשון תשע"ט

אריה קינג
אריה קינג
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הרב יוסף אליהו, בנו של הרב מדרכי אליהו זצ"ל, הודיע על תמיכתו ברשימת ''מאוחדים'' בבחירות למועצת העיר ירושלים.

הרב אליהו, ראש מכון הוראה לרבנים, מסר "אני מביע תמיכתי בסיעת מאוחדים עם אריה קינג ומביע את ביטחוני המלא כי הסיעה בראשות אריה קינג תדע לעשות את המיטב והטוב למען תושבי ירושלים".

הרב יוסף מצטרף לרשימת רבנים ואישי ציבור התומכים בסיעתו של אריה קינג, 'מאוחדים', בבחירות לעיריית ירושלים.

הרב אהרון בינה, ראש ישיבת נתיב אריה ותושב הרובע היהודי בירושלים, תומך גם הוא בקינג. "אינני איש פוליטי, אני דואג לשכונה שבה אנו גרים - הרובע היהודי. ראיתי בעבר שקינג עשה כל מאמץ בעזרת ה' לשיפור אורח החיים בשכונה שלנו, כולל ניקיון הרובע ותיקון מפגעים. על כן אני קורא לבחור בסיעת 'מאוחדים' בראשות קינג וביוסי דייטש לראשות העיר".

קינג מסר בתגובה, "לראשונה מזה עשרות שנים הציונות הדתית בירושלים בראשותי זוכה להישגים אסטרטגיים רבים, אשר יקדמו וישפרו את חייהם של תושבי ירושלים ככלל והציונות הדתית בפרט. אנחנו נמשיך להיות 'מאוחדים' וחזקים, ונפעל בעירייה הבאה לשמור על ירושלים מאוחדת, לשפר את חיי התושבים ולטפל במצוקות של התושבים עצמם. לא מספיק לדבר גבוהה גבוהה על ירושלים, את ירושלים צריך לבנות במעשים ולא רק בדיבורים".