שפי פז: אשים פתק צהוב לנשיא אריתריאה

שפי פז כועסת על הימין בתל אביב שלא הציב מועמד לראשות העיר: "אין לנו למי להצביע".

בני טוקר , כ"א בחשון תשע"ט

שפי פז
שפי פז
צילום: יוני קמפינסקי

שפי פז ממטה המאבק של תושבי דרום תל אביב כועסת על הימין שלא הציב מועמד לראשות העיר תל אביב, "יש לי מילה קשה נגד הימין שלא הציג מועמד לראשות העיר. הליכוד נטש אותנו ולצערי זה מה שקורה עם הימין כל הזמן לא נלחמים".

"היו צריכים להריץ מועמד גם אם היה מקבל רק עשרה אחוז אז בפעם הבאה זה היה עשרים אחוז אבל תנו לנו אופציה. המועמדים שיש היום לראשות העיר כל מועמד גרוע מהשני. אני אשים פתק צהוב ואכתוב עליו נשיא אריתריאה כי הוא מנהל לנו את העיר זו הבעת כעס. אני כועסת על הימין שהפקיר אותנו ולא נתן לנו אופציה למי להצביע. כל המועמדים שיש היום מדברים על זה שצריכים לסייע למסתננים להישאר בקהילה בדרום תל אביב חס ושלום לא מדברים על צפון תל אביב".

שפי פז מפתיעה ומספרת לערוץ 7 כי לחלק מהמסתננים יש זכות בחירה, "יש 1400 דרפורים עם ויזה שיש להם זכות בחירה ועוד 6000 מסתננים הורים לילדים שנולדו פה שיש להם מעמד ואם כולם יצביעו יש להם לפחות מנדט. הם כנראה יצביעו לרשימה של אסף הראל שזו הרשימה שהם מחוברים אליה".

פז מקווה שתושבי דרום תל אביב ותומכי המאבק יסייעו להם להגדיל את כוחם במועצת העיר, "יש לנו את סיעת דרום העיר ואנחנו עובדים קשה עם כל פעילי השכונות ומקווים להגדיל את כוחנו מנציג אחד לשלושה נציגים במועצת העיר. יש כאן הרבה לכלוך בבחירות תלשו לנו מודעות והשחיתו לנו כל מיני דברים. כולי תקווה שמי שבעדנו ייתן לנו מחר רוח גבית ונוכל להגדיל את כוחנו".