המזרן המגנטי שיקל על הכאבים לחולות פיברומיאלגיה

ממחקר סטטיסטי שנערך בקרב חולות פיברומיאלגיה אשר רכשו לעצמן את מזרן מגנייט במהלך ה – 15 השנים האחרונות עולה

תוכן שיווקי , כ"ג בחשון תשע"ט

המזרון המיוחד
המזרון המיוחד
viva.co.il

תועלות המגנטים על גוף האדם –

ממחקר סטטיסטי שנערך בקרב חולות פיברומיאלגיה אשר רכשו לעצמן את מזרן מגנייט במהלך ה – 15 השנים האחרונות עולה שאחוז גבוה מחולות הפיברומיאלגיה באות דווקא מהמגזר הדתי.

רופאים מוצאים לכך הקשר ישיר לריבוי הילודה המבורך בקרב אוכלוסייה זו.

מחקרים קליניים שנערכו במרוצת השנים הוכיחו מעל לכל צל של ספק כי למגנטים יש יכולת ריפוי של כאבים, שברים, פציעות ומחלות שונות ככלל ובמיוחד הוברר שמזרון מגנטי יכול לסייע מאוד בהקלה בכאבים לחולות בפיברומיאלגיה כפי ששום תרופה לא יכולה.

שיטת טיפול זו מבוססת על העיקרון הבסיסי של מהות חיות הגוף ואופן הקיום האנושי על פני הכדור.

מיום בריאת הכדור ובריאת האדם והחי על ידי בורא עולם קיימת קורלציה וסימביוזה מלאה בין תפקוד הגוף שלנו לשדה המגנטי הטבעי הקיים ביקום.

נכון לכיום במאה ה-21 ההשפעה של השדה המגנטי הטבעי על הגוף שלנו רק הולכת ופוחתת ולכן אנו נמצאים במצב של חסר בשדה מגנטי, ויש צורך חיוני להחזיר את החסר. המזרנים האורטופדיים לחולות פיברומיאלגיה מכילים בתוכם קונפיגורציה מגנטית אשר מדמה בפעילותה את השפעת השדה המגנטי הטבעי ובכך מסייעת לגוף לשמור על מצב בריאותי תקין ומאוזן וכן במצב של מחלה לעזור לגוף לטפל בעצמו בבעיות שהרפואה נכשלה.

כוחה של הרפואה המגנטית

"הרפואה הסינית מיפתה את גוף האדם במערכת שלמה של ערוצים שמעבירים את אנרגיית החיים, הנקראים מרידיאנים", אומר ניב הורוביץ, מתמחה ברפואת מגנטים. "הטיפולים בשיטות אלו מנסים להביא את הגוף לאיזון, מתוך אמונה שמחלות ובעיות נובעות מחסימות אנרגטיות של אותם ערוצים. כשהחסימות נפתחות, אפשר להגיע לאיזון. רפואת המגנטים מעבירה אנרגיה אלקטרו- דינמית, אשר גורם לשינויים בשדה המגנטי שיוצר הטיפול באמצעות המגנטים. שיטת הטיפול לחולות פיברומיאלגיה מייצר תנועה באותם שדות מגנטיים, מתוך בסיס שתנועה בריאה יותר מאשר חוסר תנועה".

כדי שנמחיש כמה מזרן מגנטי יכול לעזור לחולות פיברומיאלגיה קודם כל נבין על מה מתבסס הריפוי. הנחת היסוד היא שמחלות נגרמות מירידה ברמת האנרגיה בתאי הגוף שלנו. כל תא קיים בגוף בנוי עם מטען חיובי בגרעין התא ומטען שלילי מחוצה לו, ותפקוד התאים בנוי על פולסים, תנודות של אנרגיה, בין שלילי לחיובי. כשהקוטביות בתא תקינות ומאוזנות, התא יבצע נכון את תהליך חילוף החומרים. וזה בשל כי גוף האדם בנוי ממיליארדי תאים, אשר מהווה שדה מגנטי אחד רחב וגדול, ובעצם השדה המגנטי החיצוני שמתחבר אליו, יוצר למעשה, מעגל שמזרים בגוף אנרגיה חיונית, גורם לשיפור זרימת הדם ולהעלאת כמות החמצן בדם, דבר המועיל לגוף לרפא את עצמו.

הרפואה של המחר
viva.co.il

תוצאות מחקרים על חולות פיברומיאלגיה:

"בזכות המזרן המגנטי חזרתי לעבוד אחרי שנתיים וחצי שלא עבדתי. מה שנותן לי תקווה לחיות חיים נורמאליים זה מגנייט"

מעידה שרית רחמים חולת פיברומיאלגיה (דתייה) מירושלים.

"חזרתי לחיים בזכות המזרן"

מעידה סימה פייגנבאום חולת פיברומיאלגיה מבת ים.

"תוך 30 יום נוצר מהפך, חד משמעית". "המזרן הזה מאפשר לי להיכנס למיטה, לעצום עיניים ולישון לפחות חמש שעות".

מעידה פנינה כהן חולת פיברומיאלגיה מקיבוץ להבות הבשן.

נשים אלו ועוד מאות חולות פיברומיאלגיה, שרכשו לעצמן את המזרן המגנטי הן ההוכחה החד משמעית שמזרן מגנטי יכול לסייע ולהקל על חולות פיברומיאלגיה כפי ששום תרופה ושום טיפול אחר לא עוזר.

Magnetic mattress pad use in patients with fibromyalgia: a randomized double-blind pilot study. Agatha P. Colbert, M.D. Journal of Back and Musculoskeletal Rehabilitation 13(1999) 19-31

30 חולות ישנו על מזרון מגנטי בתקופה של 16 שבועות. בסוף המחקר סיימו אותו כ25 נשים. היה שיפור בהקלת כאב ובאיכות השינה, ללא תופעות לוואי .

Static magnetic fields for treatment of fibromyalgia: a randomized controlled trial. Alfano AP. J Altern

Complement Med 2001 Feb;7(1):53-64

94 חולות ישנו על מזרונים מגנטיים בתקופה של 6 חודשים. היה שיפור במצב תפקודי, עוצמת כאב ונקודות רגישות במזרון פעיל לעומת מזרון דמה .

מזרן מגנטי מגנייט לחולות פיברומיאלגיה

מזרן מגנטי אורטופדי לחולות פיברומיאלגיה מבוסס על השיטה המגנטותרפית, מזרן מגנטי אורטופדי עובד על הגוף בזמן השינה, זמן שאינו מנוצל על ידנו – ואורכו כ-33% מזמננו. רעיון זה נבדק והוכח היטב על ידי מפתחי המזרן אשר ביחד עם מומחים מעולם השינה והמגנטים ובפיקוחו של ד"ר סיימון וולפסון, מומחה לרפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לרפואת כאב בבית חולים רמב"ם בחיפה, מצאו את הנוסחה המתאימה של אופן פיזור וחלוקת המגנטים על המזרן תוך קביעת עוצמת הגאוס הנכונה של כל מגנט ומגנט. כל זה נותן ביחד שדה מגנטי מושלם, המתאים באופן מדוד ומדויק לצרכים של גוף האדם.

מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

https://viva.co.il/fibromyalgia-video