סרט חדש: אורי זהר חוזר

סרט דוקומנטרי מכל סרטיו לאורך השנים. נקי ואיכותי  לאורך כל 70 הדקות.

קובי פינקלר , כ"ג בחשון תשע"ט

אורי זהר חוזר
אורי זהר חוזר
צילום: יח"צ

אורי זהר מציץ לעבר עברו, בכל קטע בסרט החדש אורי זהר חוזר. בלי שהוא חפץ בכך, בלי שהוא רואה בכך תועלת, כדי לספר את סיפור חייו הוא חייב להציץ אחורה.

להביט במה שהיו פעם חייו בחוף מציצים, בחור בלבנה שהיה כישלון קופתי גדול, בחברו הטוב אריק איינשטיין, בחבריו שכשאפילו שהוא מזמנם למפגש חד פעמי לזכר אותם ימים, הוא לא מרגיש טוב עם הסיטואציה.

אבל זה היה הדיל שהביא את דני רוזנברג ויניב סגלוביץ לעשות את הסרט. אנו מכינים סרט לבנות מדרשה ולטובת הציבור החרדי ואתה מספר את סיפור חייך. וכך עשרות שנים אחרי שחזר בתשובה והתנתק מעולם הקולנוע אורי זהר חוזר ובגדול בסרט חדש שבו הוא מספר בפתיחות ובכנות על חייו הסוערים, על סרטיו הגדולים , על תהליך החזרה בתשובה וגם על הגעגועים לעולם החילוני שמציפים אותו מעת לעת.

את הסרט יצרו כאמור דני רוזנברג ויניב סגלוביץ והוא משלב הצצה נדירה לזהר החוזר בתשובה, המביים לראשונה אחרי שנים של הפסקה סרט עלילתי שנועד לציבור החרדי וגם קטעי ארכיון מכל סרטיו הגדולים של זהר לאורך השנים.

זהו סרט דוקומנטרי מכל סרטיו לאורך השנים, מלווים בפס קול של נסיעה לירושלים לביתו החדש תוך כדי סיפור חייו. נקי ואיכותי לאורך כל 70 הדקות.