קריאת השכמה

היעד המוצהר החדש של אירגוני הלהט"ב הוא הציבור הדתי לאומי בכלל ומוסדות חמ"ד בפרט.

ד"ר מאיר סיידלר , כ"ד בחשון תשע"ט

הפגנת להט"ב בירושלים
הפגנת להט"ב בירושלים
צילום: קובי ריכטר/TPS

נתונים שנחשפו לאחרונה ביחס לתקצוב חמישה אירגוני להט"ב על ידי משרד החינוך ופעילותם בבתי ספר ובגני ילדים, עשויים להדיר שינה מכל אזרחי המדינה, יהודים וערבים, שאינם חפצים בהשתלטות האג'נדה הלהט"בית על מערכת החינוך.

על פי דו"ח שפורסם על ידי פורום הורים 'מחזקים את המשפחה' ודו"ח אחר שפורסם מטעם 'מרכז ליב"ה' ועוסק בחמ"ד (החינוך הממלכתי-דתי), עולה כי היעד המוצהר החדש של אירגוני הלהט"ב הוא הציבור הדתי לאומי בכלל ומוסדות חמ"ד בפרט.

הארגון הגדול מבין חמשת אירגוני להט"ב המתוקצבים על ידי משרד החינוך בכמיליון וחצי שקל בשנה והפועלים במערכת החינוך הוא ארגון בשם חוש"ן (חינוך ושינוי). רבים מבין אנשי חוש"ן פעילים גם באירגוני שמאל קיצוניים. ארגון חוש"ן שותף בעיצוב מערך לימוד של משרד החינוך בשם "כישורי חיים" התומך בהתנסות בשלל הזהויות המיניות הקיימות ו/או העומדות עוד להיחשף. מעבר לכך, הוא מעודד ביטויי טרנסג'נדריות כבר בגיל הרך. למשל, בערכת הדרכה לגני ילדים ממליץ הארגון שלא לתקן בן שמדבר בלשון נקבה.

האחראית הראשית להחדרת האג'נדה הלהט"בית למערכת החינוך היא היחידה למיניות העושה כל שביכולתה כדי להביא את בשורת הלהט"ב לילדי ישראל. ארגון חוש"ן בעצמו מגדיר את גידול נפח הפעילות שלו בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים (!) בשנה האחרונה (גידול שנמדד בכמה מאות אחוזים) כ"צמיחה אדירה".

בהסתמך על הדו"חות הנ"ל נשלחה לאחרונה עצומה ללשכת שר החינוך נפתלי בנט, עליה חתומים אלפי הורים, עם הדרישה לשים קץ לתקצוב ארגוני הלהט"ב על ידי משרד החינוך ולפעילותם במערכת החינוך. למרות תזכורת שנשלחה, טרם התקבלה תגובה מלשכת השר.

לא עת לחשות היא כאשר מיעוט אגרסיבי מחדיר תעמולה ההורסת את המשפחה שחודרת ופועלת על לבבות ומוחות ילדינו. שר החינוך – אייכה?

הכותב הוא מרצה בכיר לפילוסופיה יהודית באוניברסיטת אריאל וחבר פורום 'מחזקים את המשפחה'