בכורה מוצלחת: הפועל חיפה הביסה

אחרי התפטרותו של מאמנה לאור היכולת ומינויו של שרון מימר למחליפו, הפועל חיפה הביסה את מ.ס אשדוד בתוצאה 3:0. גם נתניה וק"ש ניצחו

נרי וייס , כ"ה בחשון תשע"ט

שרון מימר. עוד בכורה מוצלחת
שרון מימר. עוד בכורה מוצלחת
צילום: פלאש 90

שלוש קבוצות שונות אימן עד כה שרון מימר בליגת העל בכדורגל, ובמדי כולן ניצח במשחק הבכורה שלו על הקווים. הערב (מוצאי שבת), ערך מימר את משחק הבכורה שלו על הקווים כמאמן הפועל חיפה, קבוצתו הרביעית בקריירת האימון שלו בליגת העל, וגם בה פתח ברגל ימין כשהביס את מ.ס אשדוד בתוצאה 3:0.

האדומים מחיפה, שהגיעו לאחר פרשת התפטרותו של מאמנם ניר קלינגר בטענה כי הוא לוקח אחריות על מצב הקבוצה, ויומיים לאחר מכן חתם בבית"ר, אמנם כבשו שלושה שערים אך כולם היו במחצית השניה, כשזו הראשונה הזכירה את התקופה הלא טובה שעברה עליהם עד כה העונה.

מצד שני, האדומים מחיפה לא הפסידו בכל ארבעת הביקורים האחרונים שלהם באצטדיונה של אשדוד, אצטדיון הי"א, ואחרי שבעה מחזורים ללא ניצחון - זו סוף סוף עשתה זאת, בעזרת אפקט החלפת המאמן אך גם ובעיקר בשל חולשתה של היריבה שממול שהחמיצה ממצבים קורצים שוב ושוב.

צמד שערים של ראדו גנסארי בתוך שלוש דקות ה-58 ו-61, בהתאמה, ופנדל מוצלח של גל אראל בדקה ה-88 סידרו לאדומים ניצחון ראשון מאז המחזור הראשון ולשרון מימר בכורה מוצלחת נוספת, רביעית במספר, בליגת העל בכדורגל.

יתר תוצאות מחזור מספר 9 בליגת העל בכדורגל:

הפועל רעננה - מכבי נתניה 2:1

מכבי פתח תקווה - קריית שמונה 1:0


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il