הרב לוינשטיין: "משפחה חד מינית - סטייה ועיוות מוסרי"

הרב יגאל לוינשטיין ממכינת עלי שלח מכתב ליו"ר הקואליציה שבו הוא מחזק אותו על עמדתה של הקואליציה שלא לאפשר פונדקאות לחד מיניים

ערוץ 7 , כ"ו בחשון תשע"ט

הרב יגאל לוינשטיין
הרב יגאל לוינשטיין
צילום: חזקי ברוך

הרב יגאל לוינשטיין, מראשי המכינה הקדם צבאית בעלי, שיגר מכתב ליו"ר הקואליציה ח"כ דוד אמסלם מהליכוד שבו ביקש לחזק את עמדת הקואליציה נגד הליך פונדקאות לאבות יחידנים.

במכתב פונה הרב לח"כ איציק שמולי שמקדם את החוק, "חבר הכנסת איציק שמולי תסתכל לעם היהודי בעיניים, תסתכל טוב לנשמה של עם ישראל, כיצד עולה בדעתך לדרוש מעם התנ"ך, מהעם שהביא את מוסר הנביאים לעולם שרואה במשפחה החד מינית עיוות מוסרי, להיענות לדרישותיך הלא מוסריות והלא צודקות?".

הרב לוינשטיין קובע כי "משפחה חד מינית איננה משפחה...זו סטייה ועיוות מוסרי...רק עולם שאיבד את האמת ואת המשמעות, יכול להתיר זוגות חד מיניים ועוד למלא את דרישותיהם להביא ילד באופן שבו תנוצל אישה אחרת לפתרון מצוקותיהם".

"האם בשביל להיות אבא מותר לרמוס מוסר וצדק ונשים? האם בשביל מימוש צורך אישי מותר להביא ילד להורות לא נורמלית, להורות בלא לדעת מי האימא ולגדול בלי אימא? וכי מצוקה של גבר תצדיק לאמלל את הילד? להביאו לעולם שנגזר עליו לעולם לא לדעת מי אימו? זו אינה מוסריות אלא אכזריות שמקורה באנוכיות".

"התא המשפחתי האידאלי והמוסרי הוא של אבא ואימא. זו הפנינה שבכתר של עם ישראל. לצערנו, העולם הפוסט מודרני מנסה לעקור בכל דרך את האידיאל הקדוש והטהור של בית נאמן בישראל. יישר כח לקואליציה ולכל מי שלא מאפשר הרס לתא המשפחתי הנורמלי בשם מניפולציות רגשיות".