למה כדאי לכם למלא את הבית בפופים?

הפופים הנעימים והרכים מהווים מצע מושלם לתינוקות. כשהתינוקות שוכבים או יושבים עליהם הם מרגישים ממש כמו בג'ימבורי!

תוכן שיווקי , כ"ז בחשון תשע"ט

פופים לילדים
פופים לילדים
יח"צ

נולד לכם תינוק חדש? איזו שמחה! שיהיה לכם המון מזל טוב! אך לצד השמחה הגדולה וההתרגשות שאוחזת בכם, אתם וודאי כבר יודעים (אנו סומכים על כל הסובבים שיידעו אתכם) כמה חשוב למגן את הבית.

תינוקות ניחנים בסקרנות רבה והם לא מפסיקים לחקור את סביבתם. כדי שהתינוקות יוכלו לערוך את מחקריהם, ללמוד על הסביבה ולהתפתח חשוב לשמור עליהם היטב ולמגן את המקום בו הם מבלים את רוב זמנם , מקום זה הוא כמובן - הבית.

עד גיל שלוש בערך נוהגים התינוקות להכניס חפצים שונים לפה, הדבר מסוכן מאוד שכן הכנסת החפצים עלולה להוביל לחנק ולכן יש לסלק חפצים קטנים מסביבתם.

לא רק החפצים הקטנים מהווים בעיה, גם האמבטיות וגם שקעי החשמל מהווים מקור לסכנות אך לא נעסוק בכל הסכנות שעומדות בפני גידול תינוקות ונתמקד בנושא אחד - הנושא הזה הוא ריהוט.

מרהיטים מסוכנים לרהיטים שמאפשרים תנועה בטוחה במרחב

שולחנות נמוכים ומחודדים הם צרה צרורה משום שהתינוקות אוהבים להיעזר בהם בשלבים בהם הם לומדים לעמוד. במידה שהשולחן לא עגול חשוב להדביק על הפינות שלו מגיני פינות, כך יהיה ניתן למנוע פציעות. התקנת סוגרים למגירות יכולה למנוע מהתינוקות לנסות לפתוח אותן.

כמו כן, אפשר להתקין מעצורים על המגירות. במידה שיש מדרגות בבית יש להתקין שער בטיחות בתחילת ובסוף המדרגות, כדאי לבחור בשער שמתחבר לקיר. כיסאות עלולים גם הם לסכן את התינוקות שכן לחלקם יש גימורים מחודדים. באמצעות החלפת כסאות בפופים יהיה ניתן למנוע סיכונים מיותרים - ולא תאמינו כמה רבות הן האפשרויות בתחום זה.

פופים בשלל צבעים וסגנונות – התינוק שלכם מרגיש שהוא נמצא בג'ימבורי!

הפופים הנעימים והרכים מהווים מצע מושלם לתינוקות. כשהתינוקות שוכבים או יושבים עליהם הם מרגישים כאילו שהם נמצאים באזור משחקים – ממש כאילו שהם בג'ימבורי! התינוק שלכם יוכל להשתולל על הפוף כאוות נפשו ואתם – שתסתכלו עליו ותראו כמה שהוא מרוצה, לא תפסיקו לחייך. לאחר שהתינוק יוציא קצת אנרגיות הוא יוכל לשקוע בתנומה על הפוף וליהנות משינה ערבה.

תוכלו למצוא מגוון נרחב של פופים איכותיים בחברה שלנו, שנקראת גרין בננה. הפופים שלנו מעוצבים, מגיעים בצבעים, סגנונות ומחירים שונים. כמו כן, יש לנו מגוון פופים שמתאימים במיוחד לילדים ותינוקות ונמכרים במחירים משתלמים.

נשמח לעזור לכם למצוא את הפוף או את הפופים המתאימים ולאפשר לכם לראות את התינוק שלכם צוחק כשהוא שרוע על הפוף הצבעוני שלו!

כתובת אתר האינטרנט שלנו: greenbanana.co.il