דרום עולה: ניצחון שני ברציפות לאילת

אחרי שהשיגה במחזור שעבר את ניצחון הבכורה שלה העונה בליגה, הפועל אילת רושמת ניצחון שני ברציפות עם 75:72 דרמטי בחוץ על ראשל"צ

נרי וייס , כ"ז בחשון תשע"ט

שודלבראנד הערב מול ראשל"צ
שודלבראנד הערב מול ראשל"צ
צילום: אודי ציטיאט, מנהלת הליגה

את עונת 2015/16 סיימה מכבי ראשון לציון עם תואר סנסציוני, תואר האליפות, לראשונה בתולדותיה. לאליפות ההיא היו לא מעט אחראים - החל מהשיטה וכלה באחרון השחקנים, אך מבין כל אלה בלטו צמד השחקנים הישראליים אבי בן שימול ועידן זלמנסון.

הערב (שני) חזרו השניים לראשל"צ כאורחים, לראשונה אחרי שלוש שנים במדים הכתומים, כשאיתם חזר לראשון מי שאימן אותה בתחילת אותה העונה - שרון דרוקר. אז, באותה העונה, המשחק המשותף הראשון של שלושתם בעיר היין היה ניצחון בית על הפועל אילת בתוצאה 86:95 באוקטובר 2015, הערב הטריו עשו זאת שוב כשהפעם הם היו בצד של האילתים כשניצחו בתוצאה 75:72 בבית מכבי שבראשון.

אילת, שבשני משחקי החוץ שלה העונה ספגה 100 נקודות ומעלה, הצליחו לעצור את החבורה המצויינת, של צביקה שרף, מחזיקת גביע ווינר על 72 נקודות בלבד, במה שהביא לה את הניצחון הדרמטי.

ראשון, שניצחה בשני משחקיה האחרונים, נעצרת דווקא מול הדרומיים באולמם הביתי, כשאלה שוב הוכיחו הרבה אופי כמו בשבוע שעבר כשכמעט והפסידו לבני הרצליה. אילת בורחת עם הניצחון השני ברציפות שלה, והראשון בחוץ, מהתחתית הצמודה ועולה אל המקום השביעי. ראשון? מקום אחד לפני.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il