הפועל ירושלים ממשיכה להביס באירופה

אחרי שהביסה את פואנלברדה הספרדית, הפועל ירושלים לא ריחמה גם על נימבורק הצ'כית והביסה משחק שלישי ברציפות, עם 64:88

נרי וייס , כ"ט בחשון תשע"ט

פלדין הערב מול שחקני נימבורק
פלדין הערב מול שחקני נימבורק
צילום: FIBA

שלוש בראש. הפועל ירושלים הביסה הערב (רביעי) את נימבורק הצ'כית במשחק שהתקיים במסגרת המחזור החמישי בליגת האלופות של פיב"א, בתוצאה 64:88.

הירושלמים המשיכו את היכולת האדירה שלהם משני המשחקים האחרונים, באירופה מול פואנלברדה הספרדית אותה הביסו בתוצאה 105:75, ומול עירוני נהריה בליגת העל הישראלית אותה הביסו ביום ראשון האחרון בתוצאה 53:92.

הירושלמים הביסו את האורחים מצ'כיה הערב, בעיקר בזכות הצגה של איש אחד - ג'יימס פלדין שצלף 9 שלשות אדירות, חמש מתוכן ברציפות במהלך הרבע הראשון. למעשה, פלדין היה אחראי לכך שהירושלמים פתחו פער דו-ספרתי מתחילת המשחק, כזה שלצ'כים על אף מאמציהם הרבים, לא היה כל סיכוי לקזז את ההפרש.

האדומים מהבירה, שהקדישו את המשחק הערב מול הצ'כים לכבודם של תושבי המועצה האזורית מטה בנימין שהיו אורחי הכבוד של הקבוצה הירושלמית, עלו עם הניצחון הערב אל ראשות טבלת הבית, בעוד הצ'כים נותרו במקום האחרון.

אחרי שני ניצחונות בהפרש מצטבר של 69 נקודות, האדומים מביסים בקלות את אלופת צ'כיה שלא הצליחה להוות יריב לאור כושרה האדיר של הפועל.

במפעל המקביל, היורופקאפ, ניצחה גם עירוני נס ציונה את יריבתה האירופית, סראטוב הרוסית ועלתה אף היא אל המקום הראשון בבית שלה כשגברה עליה בתוצאה 86:104 בזכות תצוגת שלשות אדירה גם כן. ערב הכדורסל של ישראל.

הרבו לקלוע לירושלים: פלדין 35, סטודמאייר 13, תומאס 12, באטלר, בלאט ואליהו 6 כ"א, ג'ונסון 4, בראון 3, טימור 2, אואנס 1.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il