קאי הקטן מחפש את אמא

בעלה של קים יחזקאל הי"ד שנרצחה בפיגוע בברקן סיפר על ההסתגלות הקשה לחיים החדשים יחד עם בנו התינוק. "גם אחרי חודש זה לא מתעכל".

ערוץ 7 , ל' בחשון תשע"ט

צעדת מחאה בברקן, השבוע
צעדת מחאה בברקן, השבוע
צילום: הלל מאיר/TPS

גיא, בעלה של קים יחזקאל-לבנגרונד הי"ד שנרצחה בפיגוע הירי באזור התעשייה ברקן, סיפר הבוקר (חמישי) על ההסתגלות הקשה לחיים החדשים יחד עם בנו התינוק, קאי שבגיל שנה וכמה חודשים בלבד איבד את אמו.

"אנחנו מתחילים להפנים שקים לא נמצאת פה, לא תחזור יותר. גם אחרי חודש וקצת זה לא מתעכל. אני עם הילד בבית ודברים שהיא הייתה עושה והיינו עושים יחד, עכשיו אני צריך להיות שם לבד", אמר גיא ל"חדשות הבוקר" בערוץ 12.

"היה לו טקס, שהוא היה קם בבוקר ומתהלך קצת בבית, רואה תמונות ואז הולך לחדר אליה. צפיתי את זה אחרי ההלוויה והורדתי את כל התמונות. הוא כל בוקר הולך בבית ואומר 'אמא, אמא קים'. לשמחתי הוא בגיל שהוא לא מבין, הוא יגיע לגיל שאני אספר לו. אני אומר לו שאמא לא פה", תיאר גיא.

כחודש עבר מאז הפיגוע הקטלני באזור התעשייה ברקן, והמחבל טרם נלכד. משפחתה של קים הי"ד קראה לפטר את שר הביטחון אביגדור ליברמן על רקע ההחלטה להרוס חלקית את ביתו של המחבל.

הפגישה בין המשפחה לבין שר הביטחון שתוכנה אתמול בוטלה ביוזמת ליברמן לאחר שהודלפה לתקשורת שיחת טלפון בין עוזר שר הביטחון לאביה של קים, שבה התבשר האב השכול על ההחלטה שלא להרוס את כל בית המחבל.