עופר ברקוביץ': ''רואה בציונות הדתית בני ברית"

המועמד לראשות העיר ירושלים עופר ברקוביץ כינס מסיבת עיתונאים בה התייחס להכנות לסיבוב השני, "מצביעי אלקין ודייטש עוברים אלינו".

אלירן אהרון , ל' בחשון תשע"ט

ברקוביץ' במסיבת העיתונאים היום
ברקוביץ' במסיבת העיתונאים היום
צילום: אלירן אהרון

ברקוביץ': אנחנו ננצח את העסקנים

עופר ברקוביץ, יו"ר סיעת התעוררות המתמודד על ראשות עיריית ירושלים בסיבוב השני, כינס בצהריים (חמישי) מסיבת עיתונאים במסגרת הקמפיין, לקראת הבחירות שיערכו ביום שלישי.

"אנחנו הולכים לנצח ביום שלישי. אנחנו הולכים לנצח מלמטה, אנחנו הולכים לנצח את העסקנים, אנחנו הולכים לנצח כי הירושלמים מבינים את מה שהפוליטיקאים שלהם אולי עוד לא מבינים", אמר ברקוביץ.

על יריבו במירוץ, משה ליאון, אמר ברקוביץ "כל המצביעים שלו זה דיל פוליטי אחד גדול. אין לו לגיטימיות ציבורית להוביל את ירושלים".

ברקוביץ' האשים את חגית משה בשיקולים פוליטיים בהחלטתה לתמוך בליאון, "חגית משה עשתה שיקולים פוליטיים ולא ערכיים ושמה בצד את השותפות הזו, את הברית הזו של הציונות הדתית עם הציונות הכללית".

"אם אבחר לא די שלא אשמור טינה לציונות הדתית, אני רואה בהם בני ברית בשמירה על הציביון הציוני של ירושלים, ולא רק הלייטים ולא רק הליברלים, גם הציונות הדתית התורנית", הוסיף ברקוביץ' והזהיר ''הציונות הדתית עלולה לאבד את ירושלים וזה ייזכר לדיראון עולם".

"הציונות הדתית עלולה לאבד את העיר ירושלים, דבר שכזה ייזכר לדיראון עולם", הזהיר ברקוביץ במסיבת העיתונאים.