מאתלטיקו מדריד לבאר שבע

אחרי שזכו בשלוש אליפויות רצופות, בהפועל באר שבע מסמנים את היעד הבא - טיפוח קבוצת הנוער. המאמן - מאלופת ספרד בעבר

נרי וייס , ל' בחשון תשע"ט

ברקת. חיזוק מספרד
ברקת. חיזוק מספרד
צילום: פלאש 90

בתחילת חודש יולי יצא לדרך שיתוף פעולה נדיר בין אלופת ליגת העל הספרדית לשעבר, אתלטיקו מדריד לאלופת ליגת העל הישראלית בשלוש השנים האחרונות - הפועל באר שבע.

שיתוף הפעולה הנדיר בין שני המועדונים האדומים מישראל ומספרד, הגיע לאור העובדה כי מי שמחזיק במספר מניות בקבוצה הספרדית הוא עידן עופר, מי שעומד בראש קבוצת האחים עופר ומנהל אותה ואת חברות הבת השונות שלה.

במסגרת שיתוף הפעולה הנדיר, הקימו שני המועדונים אקדמיית כדורגל לנוער שמטרתה הייתה להצמיח כישרונות צעירים לכדורגל הישראלי בכלל ולבאר שבע בפרט.

מדובר בפרויקט שאמור להציב את הפועל באר שבע כמועדון הגדול בישראל, דרך פיתוח מחלקת הנוער והצמחת כישרונות צעירים שיעזרו לקבוצה בשנים הבאות, כשבין סעיפי ההסכם לאתלטיקו מדריד, קבוצת הפאר הספרדית, תהיה זכות ראשונים על שחקני הנוער שיגדלו בבאר שבע.

היום (חמישי), הודיעו במועדון מבירת הנגב על הגעתו של קרלוס סאנצ'ס אגייאר, מצוות המאמנים של האקדמייה של אתלטיקו מדריד בבאר שבע, ועל מינויו לתפקיד מאמן קבוצת הנוער.

המינוי שנעשה בשיתוף אתלטיקו מדריד, מביא למעשה לישראל את אחד מגדולי המאמנים שנחתו בישראל, כשברזומה של אגייאר בן ה-60, יש מספר משחקים כמאמן ראשי בסוף שנות ה-90' של הקבוצה השניה ממדריד, אתלטיקו, וזה אף אימן את קבוצת המילואים של המועדון.

עם החתמתו אמר הספרדי: "אני מודה על האמון וההזדמנות, יש בתפקיד הזה אחריות רבה ואני מגיע עם הרבה רצון ותשוקה כדי שבעתיד יצאו ממחלקות הנוער של המועדון שחקנים טובים".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il