רמי גראור מונה למנכ"ל חדש לשירות התעסוקה

רמי גראור מונה למנכ"ל שירות התעסוקה הישראלי לאחר אישורה של ועדת גילאור. "איכויות ניהול יוצאות מן הכלל".

רעות הדר , ג' בכסלו תשע"ט

רמי גראור
רמי גראור
צילום: דוברות

רמי גראור, ששימש עד כה כמשנה למנכ"ל המוסד לביטוח לאומי וסמנכ"ל משאבי אנוש, מונה למנכ"ל שירות התעסוקה וקיבל היום (ראשון) את כתב המינוי מאת שר העבודה והרווחה, חיים כץ.

לפני מספר ימים התכנסה הוועדה למינוי בכירים בשירות המדינה, "ועדת גילאור" ואישרה את מינויו של רמי גראור לתפקיד. השר חיים כץ אמר כי "רמי מביא איתו איכויות ניהול יוצאות מן הכלל ורגישות לרווחת האזרחים. אני בטוח שיביא את שירות התעסוקה לשיאים חדשים".

גראור, (64), בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה ותואר שני במנהל ציבורי שניהם מאוניברסיטת בר אילן, שימש במשך שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים בתעשייה האווירית.

עד לבחירת מנכ"ל קבוע למוסד לביטוח לאומי בשנה החולפת, שימש כמ"מ מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי וכאמור מסיים בימים אלו את תפקידו כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל משאבי אנוש בארגון.

עם כניסתו לתפקיד החדש אמר גראור כי "זוהי זכות גדולה לעמוד בראש ארגון משמעותי וחשוב כשירות התעסוקה. לשירות משימות רבות וחשובות ובכוונתי לקדם את איכויותיו ויכולותיו בהתאם לאתגרים הנמצאים לפתחנו. אני מודה לשר כץ על האמון שנתן בי למלא את המשימה, ואפעל בצוותא עם המנהלים והעובדים לקידום נוסף של השירות לקהל הלקוחות ולהעמקת הקשר עם המעסיקים, כל זאת למען הציבור, ובהתאם למדיניות השר ויעדי הממשלה".

שירות התעסוקה נותן מענה ליותר מ-400,000 דורשי עבודה בישראל, הפוקדים את 71 לשכות התעסוקה הפרוסות ברחבי הארץ.