משחקה של הפועל ירושלים בכדורסל בוטל

משחקה של הפועל ירושלים במסגרת המחזור השישי מול מכבי אשדוד בחוץ, בוטל רגע לפני שריקת הפתיחה. הסיבה: חשש לביטחון השחקנים

נרי וייס , ג' בכסלו תשע"ט

קטש. המשחק בוטל
קטש. המשחק בוטל
עודד קרני, מנהלת הליגה

אחרי הפסד דרמטי של הפועל תל אביב ותבוסה מהדהדת שהנחילה האלופה מת"א לסגניתה ומחזיקת הגביע מחולון, מחזור מספר שש בליגת העל בכדורסל היה אמור להמשיך הערב (ראשון) עם משחקה של הפועל ירושלים הלוהטת מול מכבי אשדוד, באולמה של הקבוצה הדרומית.

זמן קצר לפני מועדו המקורי של המשחק, הודיעה הערב מנהלת ליגת העל בכדורסל על ביטולו של המשחק הערב ודחייתו למועד אחר. הסיבה: מחשש לביטחון השחקנים עקב מפגע בטיחותי.

היה זה כשבזמן החימום התעקמה טבעת אחד הסלים, ונסיונותיהם של אנשי אשדוד לחזק את הטבעת בברגים עלו בתוהו. גם הניסיונות להחליף סל לא צלחו, ובאשדוד החליטו לנסות לעבור לאפשרות לשחק הערב עם סלים תלויים.

קיומו של משחק עם סלים תלויים מצריך על פי התקנון, את אישור שתי הקבוצות, ומאחר שהאורחים מירושלים סירבו לקחת חלק במשחק על סל תלוי, מחשש לביטחון השחקנים, הודיעה מנהלת ליגת ווינר סל על ביטול המשחק בין השתיים הערב ודחייתו למועד אחר.

ממנהלת ליגת העל בכדורסל נמסר: "המשחק יידחה למועד אחר וזאת בהחלטת המנהלת, שתי הקבוצות וצוות השיפוט וזאת לאור הרצון לשמור על ביטחון השחקנים ולאור העובדה שזמן ההתארגנות למשחק ארוך מאוד, כך שהמשחק איבד ערך ספורטיבי. אנו מתנצלים בפני אוהדי הקבוצות באולם ובבית".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il