בתום דרמה: באר שבע ניצחה בטדי

עד הדקה ה-75 במשחק בין בית"ר לבאר שבע, עמדה התוצאה על תיקו 0:0. בליץ ב-13 דקות קבע בסיום - שוב ניצחון לבאר שבע בטדי

נרי וייס , ג' בכסלו תשע"ט

אוהדי באר שבע בטדי. אוהבים את הבירה
אוהדי באר שבע בטדי. אוהבים את הבירה
צילום: פלאש 90

אוהבת את ירושלים. ניצחון אחד בלבד היה לאלופה בשלוש השנים האחרונות, הפועל באר שבע, עד כה במשחקי החוץ העונה. מנגד, כשזו רואה את בית"ר ירושלים, היא לא עוצרת.

הערב (ראשון), שוב יצאה הקבוצה מבירת הנגב מהמשחק מול הירושלמים כשידה על העליונה כשגברה עליה באצטדיונה הביתי, אצטדיון טדי שבבירה, בתוצאה 3:2, במשחק רווי בשערים ובתום דרמה גדולה.

75 דקות ראו מעל 18,000 האוהדים בירושלים, שתי קבוצות מפוזרות, מבולגנות ושוות ברמתן, כשלוח התוצאות הראה בהתאם שיוויון 0:0.

או אז, שער עצמי של טל כחילה, בדקות בהן שלטה בית"ר דווקא סידר לבאר שבע יתרון, וכעבור דקות נוספות הכפילה האלופה מהדרום את התוצאה עם שער של מאור מליקסון.

בית"ר לא הרימה ידיים, כשזו הציגה את המאור שלה. מאור מליקסון, אקס הפועל באר שבע בישל באומנות לטל כחילה שער מצמק, כשזה החזיר לקבוצתו על השער שכבש לרשת שלה והפיח תקווה בלבבות האוהדים הירושלמים הרבים שטרחו והגיעו למשחק מכל קצוות הארץ.

לא עברה דקה, הכרוז עדיין הכריז על השער של כחילה, וזה שוב כיסה בצורה רעה במה שאיפשר לנייג'ל האסלביינק לכבוש את השלישי לזכות באר שבע.

נגמר? עוד לא. בית"ר, שוב בזכות מצב נייח, צימקה בשנית את התוצאה כשאופיר קריאף כבש מחוץ לרחבה, ושוב הכל היה נראה אפשרי.

לצערם של הירושלמים, המזל לא האיר פנים בפעם השלישית והאחרונה, על אף שנותרו 8 דקות לשחק. בסיום, 3:2 מותח ודרמטי לזכות הדרומיים שעל אף יכולת רעה וכושר נוראי, מצליחים לנצח את הבית"רים שמפסידים בפעם השישית העונה בעשרה מחזורים.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il