איך לבחור מצלמות אבטחה לבית

אם לבית שלכם בניגוד לבתי השכנים עוד לא פרצו - כדאי שתצטיידו במצלמות אבטחה כדי להבטיח שהמצב הזה יישמר

תוכן שיווקי , י' בכסלו תשע"ט

מצלמה
מצלמה
פלאש 90

איך לבחור מצלמות אבטחה לבית

אם לבית שלכם בניגוד לבתי השכנים עוד לא פרצו - כדאי שתצטיידו במצלמות אבטחה כדי להבטיח שהמצב הזה יישמר.

אמנם כולנו אומרים ש"ליזה לא יקרה", אבל רק מי שיש לו מצלמת אבטחה מבטיח שאצלו זה באמת יהיה ככה. עם זאת, המגוון והמבחר של מצלמות האבטחה כיום הופכים את המשימה לקשה, אז למה שלא תמשיכו לקרוא ותגלו איך בוחרים בהצלחה מצלמות אבטחה לבית?

סוגי המצלמות הקיימות

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת מצלמות אבטחה לבית הוא להתאים אותן לצרכים ולדרישות שלכם. לכן, החלטנו לפרט עבורכם את סוגי המצלמות הקיימות כיום בשוק כדי שתדעו לעשות בחירה חכמה ומושכלת.

  • מצלמות כיפה : מצלמות אלו מבטיחות צילום בזווית רחבה ועבודה קשה לפורצים מסיבה אחת – קשה עד בלתי אפשרי לזהות את הכיוון שאליו פונה עדשת המצלמה. במצלמות אלו ניתן לבצע פעולות מקצועיות שונות, כמו התמקדות באובייקט מסוים באמצעות זום, צילום תרמי ועוד. בנוסף, למצלמות אלו יכולות סיבוב והטיה וחלק מהן אפילו עמידות בפני ונדליזם, כך שאתם מכוסים תרתי משמע מכל הכיוונים.
  • מצלמות בולט (צילינדר או שפתון) : למצלמות אלו אמנם עדשה ממוקדת וקבועה, אבל הן מכסות על חסרון זה באמצעות יכולת כיוונון פשוטה, עמידות בתנאי אקלימיים קשים והתקנה נוחה שאינה מצריכה מקום רב או איש מקצוע. מומלץ להציב מצלמות אלו במרכז החדר וזאת מסיבה אחת – הצורה והעיצוב של המצלמה יכולים להפריע לפעולת הפילטר ועדשת המצלמה, כך שמיקום בפינת החדר יכול להפיק תמונות שהן קטועות בפינה כלשהי.
  • מצלמת אבטחה קווית – מצלמות אלו נחשבות אמנם למצלמות שמרניות ומסורתיות, אבל למרות זאת הן מצריכות התקנה מקצועית שלוקחת בחשבון פרמטרים שונים כמו אורך, תנאי השטח, מיקומים של כבלי חשמל ותקשורת וכו'. עם זאת, מדובר באחת ממצלמות האבטחה הביתיות האמינות ביותר שיש.
  • מצלמת אבטחה אלחוטית – מצלמה זו היא מצלמת האבטחה הביתית המתקדמת ביותר, כך שהיא פופולרית ומבוקשת במיוחד. מצלמה זו מאפשרת התקנה קלה והיא ניידת, מוסווית (למשל להתקין אותה בשעונים, עטים, גלאי עשן וכו') וגמישה כך שאתם נהנים מכל העולמות במצלמה אחת.

אז מה עושים?

אם גם אתם הולכים לאיבוד הודות למגוון הרב, בטח תשמחו לדעת שיש פתרון פשוט גם לזה. ליעוץ ורכישת מצלמת אבטחה - לחצו על הקישור המצורף.

https://www.lprsystem.co.il/category/מצלמות-ip

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – אמנם תוכלו לרכוש את מצלמת האבטחה הבאה שלכם באמצעות האתר, אבל ההתקנה בשטח תיעשה באופן פיזי לגמרי וממש לא וירטואלי.

יתרה מזאת - אתם תזכו לליווי צמוד לכל אורך הדרך ותצטרפו לחברה טובה של לקוחות מרוצים. חברה זו כוללת בין השאר חברות שכולכם מכירים כמו טבע, חברת החשמל, דניה סיבוס, ישרוטל, רפאל ומשרדי ממשלה כמו משרד התחבורה, משרד הפנים ואפילו משטרת ישראל. ובקיצור – אתם בידיים הכי מקצועיות שיש אז... אל תחכו שיהיה מאוחר מדי והתקינו מצלמת אבטחה ביתית כבר עכשיו.