מהו ניסור בטון וכיצד מתבצע - מידע חשוב והמלצות

שיפוצים בבית או בדירה יכולים להיות מאוד מורכבים, במיוחד כאשר הם משלבים עבודות של ניסור בטון

תוכן שיווקי , י"א בכסלו תשע"ט

ניסור בבטון
ניסור בבטון
פלאש 90

מהו ניסור בטון וכיצד מתבצע - מידע חשוב והמלצות

שיפוצים בבית או בדירה יכולים להיות מאוד מורכבים, במיוחד כאשר הם משלבים עבודות של ניסור בטון. השיפוץ גורר עמו לא פעם המון לכלוך, רעש ובלאגן אך כאשר שוכרים את שירותה של חברה מיומנת ומקצועית, במיוחד כשיש צורך בניסור בטון – התהליך יכול להיות פשוט ונוח יותר.

איך מתבצע ניסור בטון?

עבודות הכוללות ניסור בטון מתבצעות למטרות של שיפוצי בטון שונים. הניסור מתבצע באמצעות מסור מיוחד, בעל דיסק יהלום וזרם חזק של מים. יש מספר שיטות לניסור בטון ולא כל אדם יכול לבצע ניסור בטון אלא רק בעלי מקצוע שיודעים להשתמש בכלים הכבדים ויש להם את ההכשרה לכך והניסיון. ניסור בטון זוהי פעולה המצריכה דיוק, חשוב להקפיד על זהירות ועבודה בטיחותית וזאת בכדי לא לפגוע בסובבים אותנו או לגרום לנזק במבנה.

באילו מקרים דרוש מנסר בטון?

תצטרכו לבצע ניסור בטון אם אתם חושבים על עיצוב דקורטיבי בחדר שמרביתו עשוי מבטון, אם חשבתם על פתיחת חלון או דלת שאין במבנה, הרחבת החלל בבית, במשרד וכדומה. למעשה, כל עבודה הכוללת משטח מבטון מצריכה מנסר בטון מקצועי.

רבים מהלקוחות שפונים לבעל מקצוע בתחום ניסור הבטון מבקשים לבצע פתיחת דלת או חלון בקיר בטון. פעולות אלו נשמעות מסובכות למדי אך כשהן מבוצעות על ידי איש מקצוע הן יכולות להתבצע די במהרה ומבלי לגרום לבעיות נוספות.

למעשה, כמעט כל ניסור תקרה, רצפה או משטח מבטון יצריך מכם מנסר בטון, רצוי גורם אשר מספק שירותי ניסור וקידוח בטון בפריסה ארצית רחבה.

אילו עבודות בטון קיימות כיום בשוק?

ישנן עבודות שונות הכוללות שימוש בבטון, למשל: ניסור בטון באמצעות יהלום, קידוח בבטון, ביקוע בטון, ניסור ושיפוץ חדרי ממ"ד ועוד. כל אחת מהפעולות הללו נעשית באמצעות מסור יהלום המאפשר עבודה בטוחה ותוצאות מרשימות בפרק זמן קצר ובמינימום בלאגן ולכלוך.

מהו "מסור יהלום"?

זהו כלי עבודה ייעודי המאפשר שימוש של אדם מומחה ומנוסה בלבד, שעבר הכשרה בתחום הבטון. מסור יהלום זהו מסור מיוחד המצופה ביהלומים כתושים שמעניקים לו חוזקה ועמידות רבה בעת ביצוע עבודות הניסור.

כשעושים שימוש במסור יהלום, נהוג גם להשתמש בזרם מים על האזור בו מתבצעת עבודת הניסור כאשר המטרה היא לקרר את המשטח והמסור, לצמצם את פיזור הלכלוך הנפלט במהלך העבודה.

כמה עולה עבודת ניסור בטון?

העלויות משתנות בהתאם לבעל העסק עמו תבחרו לעבוד. לרוב, עבודות שיפוץ וניסור בטון נעות בין מאות לאלפי שקלים, תלוי בסוג העבודה. במקרה של ניסור בטון להוספת דלת או פתיחת חלון בקיר בטון תאלצו לשלם בדרך כלל בין 1200 ל-2500 שקלים. לסיכום, המחיר תלוי בהיקף העבודה ובסוג העבודה בה הנכם מתעניינים.

בטרם מתחילים עבודות של ניסור בטון בקשו לראות תעודת הסכמה של בעל העסק וזה בכדי להימנע מאי נעימות או בעיות עתידיות.

המאמר באדיבות צוות קל-בטון אשר מציע שירותי ניסור וקידוח בטון בכל חלקי הארץ.