ח"כ בן דהן חוזר למשרד הביטחון

הממשלה אישרה את מינויו מחדש של ח"כ הרב אלי בן דהן לסגן שר הביטחון, יממה לאחר שראש הממשלה החליט להשאיר אצלו את תיק הביטחון.

חזקי ברוך , י"א בכסלו תשע"ט

רעיון מעוות. הרב בן דהן
רעיון מעוות. הרב בן דהן
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

הממשלה אישרה הערב (שני) את מינויו מחדש של ח"כ הרב אלי בן דהן לסגן שר הביטחון, יממה לאחר שראש הממשלה נתניהו החליט להשאיר אצלו את תיק הביטחון.

בכך מגיע לסיומו המשבר שהיה בנושא ביומיים האחרונים.

אתמול הודיע ראש הממשלה נתניהו כי ח"כ בן דהן ימשיך בתפקידו כסגן שר הביטחון, בתגובה לאולטימטום שהציבה בנושא סיעת הבית היהודי.

בסיעה אמרו כי "ראש הממשלה ואנשיו נוהגים בכוחניות כלפי הבית היהודי, כפי שלא היו עושים מול אף מפלגה אחרת. נוצר מצב א-סימטרי, שבו סגן שר הביטחון נאלץ לשלם את המחיר על התפטרותו המבישה של שר הביטחון אשר ברח מאחריות".

עוד הוסיפו כי "אין כל סיבה לפטר צוות שלם של סגן שר ויועציו, ולשלוח מספר משפחות לאבטלה מיידית, בשל גחמה בלתי מוסברת. לצערנו, למרות בקשות חוזרות ונשנות, אנשי לשכת ראש הממשלה נותרו בשלהם".

"אנו לא נאפשר את האבסורד הזה. לכן, סיעת הבית היהודי לא תצביע עם הקואליציה באף הצבעה עד אשר יחזור בו ראש הממשלה מהחלטתו", נמסר בהודעת הסיעה.

נזכיר כי בסביבתו של נתניהו הבטיחו להעלות את הנושא לדיון והצבעה בישיבת הממשלה שהתקיימה אתמול, אך לבסוף הדבר לא קרה. היום כאמור, תוקן העוול.