פ"ת: הבית היהודי מצטרפת לקואליציה

בצל הדיווחים המוקדמים על הסירוב להצטרף לראש העיר הנבחר של פתח תקווה הוחלט הערב כי רשימת הבית היהודי תצטרף לקואליציה החדשה

יוני קמפינסקי , י"ב בכסלו תשע"ט

חברי הבית היהודי פתח תקווה
חברי הבית היהודי פתח תקווה
צילום: אוהד שגיב

סיעת הבית היהודי בפתח התכנסה הערב (שלישי) כדי לדון בהצעת ראש העיר הנבחר רמי גרינברג להצטרפות לקואליציה העירונית.

כזכור, גרינברג הציע לרשימה להצטרף אך ללא תפקיד של סגן ראש עיר בשכר כפי שהיה בקדנציה הקודמת. בשעה האחרונה נמסר כי הוחלט לקבל את ההצעה ולהצטרף לקואליציה החדשה.

"שמחים לעדכן את תושבי העיר ובוחרי הבית היהודי כי סיעת הבית היהודי תהיה שותפה קואליציונית בקדנציה הקרובה", כך עדכנו חברי הרשימה עו"ד איציק דעי, גילה בן נאים וצבי בליץ.

"לאורך כל הדרך ראינו לנגד עינינו אך ורק את טובת הציבור בעיר", כתבו השלושה, "ולכן קיבלנו את הצעתו של ראש העיר מר רמי גרינברג להצטרף לקואליציה עם כל התיקים שהציע- החינוך הדתי, תרבות יהודית, תנועות הנוער הדתיות, ראש מינהל הכללי בעירייה, עמידה בראש 2 מתנס"ים מרכזיים ועוד ועדות נוספות".

"תודה ל 12,185 התושבים והתושבות שהאמינו בנו בקלפי ונמשיך להיות שליחי ציבור נאמנים של כולם. אנחנו רוצים להודות ליו"ר התנועה השר נפתלי בנט אשר נרתם לאורך כל המו"מ לעזרתנו ופינה את כל זמנו ביחד עם השרה איילת שקד על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הציבור הדתי לאומי בעיר", הוסיפו.