חברי מפלגת העבודה יבחרו בקרוב ועידה

מספר צירי הועידה יכפיל את עצמו והיא תמנה 4,000 חברים לאחר הבחירות. את ההחלטה על הכפלת הועידה קיבל גבאי בעקבות המלצת המזכ"ל

ערוץ 7 , י"ד בכסלו תשע"ט

אבי גבאי
אבי גבאי
צילום: הלל מאיר/TPS

במפלגת העבודה מתחילים להיערך לבחירות לכנסת ה-21, וכחלק מההיערכות חברי המפלגה יבחרו בקרוב את נציגיהם לתפקיד צירים בועידה.

על פי החלטת יו"ר המפלגה, אבי גבאי, מספר צירי הועידה יכפיל את עצמו והיא תמנה 4,000 חברים לאחר הבחירות ותהיה הועידה הגדולה ביותר בהיסטוריה של המפלגה.

ההחלטה על הכפלת גודלה של הועידה התקבלה בעקבות המלצות שקיבל גבאי מצוות בראשותו של מזכ"ל המפלגה, שהמליץ ליו"ר להגדיל את הועידה.

בעבודה מקווים כי ההחלטה להרחיב את שורות הועידה "תאפשר למספר גדול של חברים, חדשים וותיקים לקחת חלק משמעותי בפעילות המפלגה, להשפיע על דרכה, לחזק את הדמוקרטיה במפלגה ולאחד כוחות יחד אל מול האתגר המרכזי - החלפת השלטון".

הבחירות לתפקיד צירי הועידה ייערכו בסניפי המפלגה ברחבי הארץ. מועד הבחירות ייקבע בימים הקרובים.

לדברי היו"ר גבאי, "בשנה האחרונה מפלגת העבודה פתחה את שעריה. אנחנו מחזקים את הדמוקרטיה ומאפשרים ליותר ויותר אזרחים לקחת חלק פעיל ולהשפיע על דרכה של המפלגה. אנחנו מייצגים את כל הישראלים שמאמינים שאפשר לשנות, שאפשר לנהל כאן מדינה שדואגת קודם כל לאזרחים שלה. אנחנו נוביל את השינוי הזה יחד עם החברים המצוינים שלנו במפלגת העבודה".

ערן חרמוני, מזכ"ל המפלגה, ברך על ההחלטה לקיים בקרוב את הבחירות, וציין כי הוא "משוכנע כי הם יהוו נדבך נוסף בבניית כוחנו לקראת הבחירות הכלליות תוך שילוב כוחות ארגוני של כלל חלקי המפלגה. מפלגת העבודה, בניגוד למפלגות אווירה אחרות, היא מפלגת המונים דמוקרטית המאפשרת לחבריה להיות שותפים בעיצוב דרכה ובקבלת החלטותיה האסטרטגיות, מה שבהחלט מוכיח את יכולתנו לייצג ציבור רחב ומגוון".