הרשימה המלאה
נבחרו 34 שופטים ורשמים בכירים

הוועדה לבחירות שופטים בראשות השרה איילת שקד בחרה 34 שופטים ורשמים בכירים, המתווספים ל-300 שופטים ורשמים שנבחרו מתחילת הקדנציה.

ערוץ 7 , ט"ו בכסלו תשע"ט

הוועדה לבחירת שופטים
הוועדה לבחירת שופטים
צילום: דוברות

הוועדה לבחירת שופטים בראשות שרת המשפטים איילת שקד (הבית היהודי) בחרה היום (שישי) 34 שופטים ורשמים בכירים.

השופטים והרשמים שנבחרו הבוקר מתווספים ל-300 שופטים ורשמים שנבחרו מתחילת הקדנציה.

במינוי השופטים קיים חיזוק נוסף ליוצאי אתיופיה, עם בחירתו של עו"ד אלעזר ביאלין לשופט בבית משפט השלום ירושלים. מינוי זה מצטרף למינוי שתי שופטות יוצאות אתיופיה לפני כשנה.

ביאלין, תושב עלי זהב, עלה לישראל מאתיופיה במבצע שלמה (1991), בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ועובד כפרקליט בפרקליטות מחוז תל אביב משנת 2006.

הרשימה המלאה

לבית הדין האזורי לעבודה תל אביב:
עורך הדין דורון יפת


מחוז צפון

לבית המשפט המחוזי נצרת:
1. השופטת עינב גולומב - מונתה למחוזי בפועל
2. השופטת תמר ניסים שי


לבתי משפט השלום מחוז צפון:
1. הרשמת הבכירה רביע ג'באלי
2. הרשם הבכיר יעקב סולומון
3. הרשמת הבכירה ודאד יונס גנאים

לתפקיד רשם בכיר לבתי משפט השלום מחוז צפון:
1. רשם רשות האכיפה והגבייה איתי כרמי
2. עורכת הדין מיכל זינגר


מחוז חיפה

לבית המשפט המחוזי חיפה:
1. השופטת רבקה איזנברג – מונתה במחוזי בפועל
2. השופטת אילת דגן
3. השופט ניצן סילמן

לבתי משפט השלום מחוז חיפה:
1. הרשמת הבכירה גילה ספרא ברנע
2. הרשמת הבכירה הדס שכטר-ישראלי

לתפקיד רשם בכיר לבתי משפט השלום מחוז חיפה:
1. עורכת הדין אילנה הדר
2. עורכת הדין מיכל פרבר
3. עורכת הדין עינת דינרמן


מחוזות תל אביב ומרכז

לבתי המשפט המחוזיים מרכז ותל אביב:
1. השופטת רחל בת ערקובי – מונתה למחוזי תל אביב בפועל
2. השופט נפתלי שילה
3. השופט מיכאל תמיר
4. השופטת שרון גלר מונתה למחוזי מרכז בפועל

לבית משפט השלום (ענייני משפחה) תל אביב:
הרשמת ענת הלר כריש

לבתי משפט השלום תל אביב ומרכז:
1. עורכת הדין אילת הר נוף
2. עורכת הדין שרי סנדר מקובר


מחוז ירושלים

לבית המשפט המחוזי ירושלים
1. השופט מרדכי כדורי – מונה בפועל במחוזי
2. השופטת עינת אבמן מולר

לבתי משפט השלום מחוז ירושלים:
1. עורך הדין ביאלין אלעזר
2. עורך הדין אליעד וינשל-מרגל


מחוז דרום

לבית המשפט המחוזי באר שבע:
1. השופט עמית כהן
2. השופט יובל ליבדרו

לבתי משפט השלום מחוז דרום:
1. עורך הדין שי ברגר
2. עורכת הדין רוני סלע
3. עורך הדין מנחם שח"ק


בחירת שופטי תעבורה שבנוסף לתפקידם יכהנו גם כשופטי שלום:
1. השופטת ענת יהב (מחוז תל אביב)
2. השופטת יסמין כתילי - מני (מחוז צפון)