בית"ר ירושלים גם בפריפריה

כחלק מהרצון של הבעלים החדש משה חוגג, להנגיש את המועדון הירושלמי לקהל אוהדיו הפרוס בכל רחבי המדינה - מקימה בית"ר שלוחה בבית שמש

נרי וייס , י"ז בכסלו תשע"ט

משה חוגג
משה חוגג
צילום: פלאש 90

"כל אחד יכול". אחרי שהודיעה לאחרונה על ארגון מחדש של מחלקת הנוער מתוך מטרה לבנות תכנית רב שנתית עם יעדים מסודרים, הודיעה היום (ראשון) בית"ר ירושלים על הגעתה לפריפריה.

עם כניסתו של הבעלים החדש, משה חוגג, הודיע זה כי אחת ממטרות העל הראשונות שלו הן להנגיש את המועדון לקהל האוהדים הגדול ביותר במדינה ולטפח מחדש את מחלקת הנוער של המועדון שתחת בעלותו של אלי טביב קרסה וכמעט שירדה אל הליגה השניה.

שתי מטרות אלו, הביאו את חוגג ובית"ר לחתום על הסכם שיתוף פעולה עם בית הספר לכדורגל ע"ש שמעון קינן ז"ל בבית שמש. הבית ספר הוקם ע"י בניו של קינן - אבירם, חנן ועמית, על מנת להוות חממה ובית לילדים ובני נוער מבית שמש והסביבה, המוצאים בכדורגל מענה חינוכי ואפשרות להתפתחות מקצועית תחת הכותרת "כל אחד יכול". מנהלה המקצועי של בית הספר הוא שחקן העבר ששיחק במועדון הבית"רי בין השאר, אופיר עזו.

בבית"ר אמרו כי "ההסכם שנחתם עם בית הספר לכדורגל בבית שמש הוא חלק מהאסטרטגיה של הבעלים משה חוגג להנגיש את המועדון לקהל אוהדיו הפרוס בכל רחבי המדינה החיבור עם בית הספר לכדורגל בבית שמש הוא פרויקט ראשון מבין רבים אשר באמצעותו נשלב כוחות ונקים ביחד מיזם חינוכי-מקצועי שמקנה ערכים לחיים מחבר את הפריפריה ומטפח את דור העתיד של בית"ר ירושלים".

מוני ברוש מנכ"ל המועדון אמר עם חתימת ההסכם: "אנחנו חונכים בבית שמש את הפרויקט הראשון המשתלב בחזון של בית"ר ירושלים לממש את הפוטנציאל שלנו בכל רחבי המדינה. מדובר במיזם חברתי-מקצועי אשר ישלב בתוכו הקניית ערכים לילדים ובני הנוער הנוטלים בו חלק. באמצעות שיתופי פעולה מסוג זה אנחנו מתכוונים להגיע לקהל הרב ולייצר את דור העתיד של בית"ר ירושלים".

משפ' קינן אמרה: "הנצחת שמו של אבינו שמעון קינן, משלב בתוכו השקעה בילדים ותרומה לקהילה בעיר הולדתנו בית שמש ובתור אוהדי בית״ר מגיל 0 החיבור עם מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים מרגיש לנו טבעי בוודאי לנוכח חזון המועדון על פי תפיסת עולמו של מר משה חוגג. יש כאן שילוב נהדר של טיפוח הנוער המקומי בבית שמש והאפשרות לחבור למקום ענק כבית״ר. אנו שמחים וגאים להיות הצעד הראשון בתהליך הנהדר הזה. רוצים להודות לבעלים משה חוגג, ליו"ר אלי אוחנה ולמנכ"ל מוני ברוש על היתכנות הפרויקט ושיתוף הפעולה".

אופיר עזו הוסיף ואמר: "יש כאן סגירת מעגל מרגשת עבורי כיליד בית שמש ושחקן במועדון. מי כמוני מודע לעוצמות ולפוטנציאל הענק הטמון בחיבור המקצועי והחינוכי הזה. מקווה ומאמין שנצליח ליצור במה לשחקני עתיד המועדון אשר מגיעים מבית שמש - עיר בה יש הרבה אוהדי בית״ר".‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il