ההמצאות שישדרגו לכם את החורף

מטריה שלא מתהפכת ברוח, מדחום שלא צריך להכניס לפה ועוד כמה חידושים מטורפים שישדרגו לכם את החורף.

מתנאל ראט , י"ח בכסלו תשע"ט

מטריה מעופפת- עדיין לא הומצאה
מטריה מעופפת- עדיין לא הומצאה
צילום: iStock

חשבתם פעם איך היו נראים החיים שלנו בלי אוזניות? או בלי שלט למזגן? לפעמים דווקא המצאה פשוטה עם רעיון גאוני יכולות לשנות את העולם.

ריכזנו עבורכם כמה המצאות קטנות שיוכלו לשדרג לכם את החורף באופן משמעותי.

1. מטריה הפוכה- מטריות הן המצאה גאונית בפני עצמה. יריעת בד יחד עם כמה פסי מתכת יכולה להציל אתכם בקלות מגשם זועף. הבעיה העיקרית מתחילה כאשר הרוח מחליטה גם להעיף ולהפוך את המטריה ולהשאיר אתכם לחסדי הגשמים. בדיוק בשביל זה הומצאה המטריה ההפוכה שגם לא מתהפכת ברוח, וגם לא מרטיבה את הרצפה בסלון.2.מדחום ללא מגע- כמו שכולם יודעים, יחד עם החורף מגיעות גם המחלות. אז אם למרות שניסיתם להימנע ממחלות, עדיין יש לכם חום- ההמצאה הזאת בשבילכם. מד החום המצויד בטכנולוגיית אינפרא אדום יכול למדוד לכם את החום בקלות, ובלי שתצטרכו להניח את הקצה הקר שלו מתחת ללשון. בנוסף, המכשיר אף יכול להתחבר לסלולרי ולתת לכם עצות רפואיות לגבי החולי שלכם.


3. מטרית גוף- זו אולי ההמצאה החורפית הביזארית ביותר שראינו. מדובר פשוט במטריה המחוברת לניילון ארוך שמכסה את כל הגוף. הטרנד התחיל ביפן ופחות התפשט לשאר העולם, כנראה בגלל המראה המוזר שלו. אז אם חשוב לכם להיות יבשים בכל מחיר- מוזמנים לנסות את מטרית הגוף.


4. שמיכה חשמלית ניידת- את השמיכה החשמלית אתם מן הסתם כבר מכירים. מדובר בשמיכה המחוברת לחשמל ויכולה לסייע לגוף שלכם לחמם את המיטה בחורף הקר. הבעיה העיקרית בשמיכה היא התלות שלה בשקע זמין. בדיוק בשביל זה המוצאה השמיכה החשמלית הניידת שיכולה לחמם אתכם בלילות הקרים- גם בטיולים.רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!