מיוחד
מלא גאווה והתרגשות לקראת גיוס ילדיכם

מפקד בית הספר למשטרה צבאית באגרת להורי המתגייסים. ״מפגש עם תורת הבידוק והאבחון הבטחוני המתקדמת בעולם״.

סא״ל יובל שינקין , י"ח בכסלו תשע"ט

סא״ל יובל שינקין
סא״ל יובל שינקין
צילום: דובר צה״ל

כאשר התחלה חדשה המהולה בהתרגשות ומשמעות נפגשים, נולד לו סיפור הצלחה.מחר הוא בוקר משמעותי עבורכם ועבור ילדיכם, לוחמי ולוחמות המעברים המתגייסים לחיל המשטרה הצבאית.

מחר אנו מתחילים מסע משותף הכולל היכרות אישית מעמיקה עם כל אחד ואחת מבניכם ובנותיכם, גיבוש ויצירת לכידות חברתית, מפגש עם אתגרים לימודיים ופיזיים וחשיפה לתורת הבידוק והאבחון הבטחוני המתקדמת בעולם.

בקרוב המתגייסים החדשים יצטרפו למערך המעברים הכולל את גדוד ״ארז״ האחראי על מעברי עוטף ירושלים וגדוד ״תעוז״ האחראי על מעברי יהודה ושומרון וייקחו חלק פעיל יחד עם גופים מקבילים במלחמה הבלתי פוסקת במניעה וסיכול פעילויות הטרור.

השירות בחיל המשטרה הצבאית ובתפקיד זה הוא שירות אטרקטיבי, דינמי, מאתגר, מספק ומעניין אשר בסופו יקנה לכם מקצוע בטחוני נדרש.

משך ההכשרה הוא כשלושה חודשים, במסגרתה מוכשרים הלוחמים והלוחמות לרמת רובאי 03, מקבלים סמכויות של שוטר צבאי וכן מוסמכים כבודקים בטחוניים. את ההכשרה יעברו בבסיס ההדרכה החילי אשר בקריית ההדרכה תוך יציאה לאימונים וסיורים בגזרות הפעילות המבצעית של גדודי המעברים בהם ישרתו בסיום ההכשרה.

אני מבטיח לכם כי ילדיכם נמצאים בידיים טובות. סגל הפיקוד בבסיס ההדרכה מונה מפקדים מצוינים אשר ערוכים ומוכנים להכשיר את ילדיכם ולדאוג לכלל צרכיהם.

כבוגר מערך המעברים מרמת המ״פ ועד לתפקיד המג״ד אני מתמלא גאווה והתרגשות לקראת גיוס ילדיכם למערך. אני שמח לקבלם למשפחת חיל המשטרה הצבאית המבצעית של צה״ל ובטוח שנעבור כולנו יחד מסע מרתק, מעצים, מבגר ומשמעותי אשר בסופו יוסמכו כלוחמי מעברים ויעלו לביצוע תעסוקה מבצעית באחד מגדודי המעברים של חיל המשטרה הצבאית אשר משמשים כאחת מהחוליות המשמעותיות בשמירה על בטחון מדינת ישראל בכל יום.

כל שנותר הוא לאחל לכולנו הצלחה
יחד נעשה ונצליח, יחד נעשה חיל.

סא״ל יובל שינקין
מפקד בית הספר למשטרה צבאית,