בזמנכם החופשי

חנוכה, חנוכה, חג יפה כל כך, ובשנים האחרונות גם גדוש במחזות זמר המיועדים לילדי הציבור הדתי. הנה טעימה מכל הטוב הזה:

, כ"א בכסלו תשע"ט

משתתפי ההצגה
משתתפי ההצגה
צילום: אייל ניידורף

'טופלה' טוטוריטו' מאת שלום עליכם מקבל חיים חדשים בעיבוד של תיאטרון 'מפתח הלב'. הצצה אל העיירה היהודית של פעם, עם מסרים שתמיד רלוונטיים: קבלת השונה והתגברות על היצר. מוזיקה מקורית מאת יאיר הראל. שחקנים: ישי מאיר, אייל ניידורף ודביר שרייבר (כן, הוא משלנו).

***

המחזמר 'בעקבות הלב' הוא עיבוד מחודש לקלאסיקה 'הלבלר הקטן מפירנצה'. הנער רפאל מנסה בכל כוחו למצוא את הדרך לשוויון ולצדק חברתי. הפקה תיאטרלית על חברות אמיצה, קבלת השונה ואהבת חינם. עיבוד והפקה מוזיקלית: שולי רנד. בימוי: יותם קושניר. מככבים: שולי רנד, ישי לפידות ומאיר סוויסה. ניהול אומנותי: אילת ריפס.

***

'טוביה וחבורת 366' השתדרג והשתכלל לכבוד חנוכה העומד לפתחנו. השחקנים המוכרים מערוץ מאיר מתחילים את המחזמר כחבורת ילדים שנאלצים להציל את המדינה, ובעיצומה של ההצגה העלילה הופכת להיות סיפור חסידי. גם כאן עם הרבה הומור, פנטומימה, שירים וריקודים, וכמובן עם מסר שילך עם הילדים הלאה.

***

'שירים ונפלאות בממלכת החלומות' מגולל את סיפורו של מלך החלומות שמגשים לילדים את משאלותיהם באמצעות משרתו. במחזמר משולבים שירים, ריקודים ופעלולני קרקס, ומככבים בו שוקי סלומון, איציק דדיה, להקת הקינדרלך, עוזיה צדוק, דודו פישר ועדי רן.