אחרי הכוכב הבא: שלוה מגיעה לארנה

אחרי שלהקת 'שלוה' כיכבה בתכנית גילוי הכישרונות הטלוויזיונית, יגיעו הם וכל ילדי העמותה להיכל ארנה שבבירה למשחק המסורתי לכבודם

נרי וייס , כ"א בכסלו תשע"ט

ילדי שלוה עם הפועל בשנה שעברה
ילדי שלוה עם הפועל בשנה שעברה
צילום: באדיבות שלוה

ילדי שלוה מגיעים להיכל הפיס ארנה שבבירה. בעוד שבועיים, בנר שביעי של חנוכה, תארח קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים את ילדי עמותת 'שלוה' למשחק הצדעה לכבודם.

המשחק שיתקיים במוצאי השבת, ה-8 בדצמבר, באולמה הביתי של הקבוצה האדומה מהבירה יתקיים במסגרת המחזור ה- 9 בליגת ווינר סל ויפגיש בין האדומה מירושלים לאדומה מת"א - הפועל ת"א.

עבור ילדי עמותת 'שלוה' ומועדון הכדורסל של הפועל ירושלים, מדובר כבר במסורת של ממש כשמשחק הצדעה לכבודם של ילדי העמותה הפועלת בירושלים, מתקיים באופן קבוע בכל שנה בימי החנוכה, כחלק מהפעילות המשותפת והקשר ההדוק ביניהן לאורך כל השנה.

ארגון 'שלוה', למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים, נוסד על ידי קלמן ומלכי סמואלס, מתוך האמונה כי האחריות לדאוג לילדים עם צרכים מיוחדים אינה צריכה להיות רק על המשפחה בה נולדו, אלא הם זקוקים וראויים לתמיכת הקהילה הרחבה. ארגון 'שלוה' מעניק בכל שנה שירותים למאות ילדים עם צרכים מיוחדים, מלידה ועד בגרות ולאלפי בני משפחותיהם. אחת המטרות העיקריות של שלוה היא להעצים ולתמוך במשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים ולאפשר להן לקיים חיים תקינים.

הארגון מפעיל מגוון עשיר של תכניות חברתיות וחינוכיות, מעוני יום, גני ילדים ותרפיות מגוונות ופורצות דרך.

ארגון שלווה פועל בשנתיים האחרונות ב"המרכז הלאומי של שלוה" בירושלים. המרכז הייחודי של שלוה הינו מרכז מוביל ברמה העולמית בפיתוח תכניות חדשניות וטיפול אופטימאלי באנשים עם מוגבלויות. המרכז הלאומי של שלוה מאפשר את הרחבת התכניות של שלוה והגדלת כמות המשתתפים בהן במאות אחוזים על פני שטח של למעלה מ- 20,000 מ"ר וכולל בתוכו אולמות ספורט, מרכזי הכשרה ותעסוקה, בריכות טיפוליות ופארק שילוב אשר משתרע למרגלות המרכז.

במשחק ההצעדה למען שלוה, יעלו שחקני האדומים מירושלים לטקס הצגת השחקנים כשהם מלווים בילדי שלוה. משחק ההצדעה יפתח בטקס הדלקת נרות במעמד מייסד שלוה קלמן סמואלס וילדי שלוה ובהפסקת המשחק תיערך על הפרקט פעילות משותפת בין ילדי שלוה לבין שחקני מחלקת הנוער של הפועל ירושלים שיעניקו לילדי שלוה תשורות.

יו"ר שלוה, אבי סמואלס אמר: "שיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים זה אחד מהצדדים היותר יפים של נתינה ללא גבולות ואהבה ללא סייג. יש בהפועל ירושלים לב ענק וזה משהו שלא פוגשים כל יום. בעינינו שיתוף הפעולה עם המועדון מייצג את הישראלי היפה, זה שנותן, ולא מבקש תמורה. אני רוצה להגיד תודה ענקית לכל משפחת הפועל ירושלים שעושה המון דברים מדהימים עבורנו לאורך שנים, על שיתוף הפעולה ההדוק, הדאגה המתמדת לילדים וכמובן על משחק ההצדעה", אמר סמואלס.

יובל קורן, נציג המועדון הירושלמי אמר: "צפוי לנו אירוע מרגש וחשוב. זו זכות גדולה שלנו לפעול רבות למען הקהילה ובפרט עבור ילדי שלוה. יש לנו את הזכות לשמש דוגמא לעשייה חברתית ותרומה להגברת המודעות לארגון שלוה ולפועלו. הקדשת המשחק עבור ילדי שלוה הפכה למסורת מבורכת עבור המועדון שלנו וכולי תקווה שהיא תמשיך עוד שנים ארוכות. צפויה לנו חגיגה אמיתית ומרגשת בהיכל הפיס ארנה ירושלים".

אחרי שכבשו לבבות שלמים ועמדו בראש טבלת הרייטינג עם הופעתם בתכנית "הכוכב הבא" בטלוויזיה, ילדי שלוה מגיעים להיכל הפיס ארנה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il