ה'נשק' האמיתי של העם היהודי

סגן שר הביטחון קורא להצטרף למיזם המחבר בין מי שברשותו תפילין לבין מי שמבקש להניחם.

ערוץ 7 , כ"ה בכסלו תשע"ט

הרב בן דהן
הרב בן דהן
צילום: דוברות

סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן מעודד את הציבור להוריד אפליקציה בשם ‪Wrapp‬ המחברת בין מי שברשותו תפילין לבין מי שמבקש להניחם.

מאחורי האפליקציה החינמית עומד ארגון‪light up the world ‬ מניו יורק, שמאז יצא עם האפליקציה המהפכנית לפני מספר חודשים, עשרות אלפי יהודים מכל רחבי העולם כבר הורידו אותה ומשתמשים בה, כולל במדינות ערב כמו מרוקו וטורקיה.

"שמחתי לשמוע על אפליקציה חדשה בשם ‪wrapp ‬ המחברת בין מי שרוצה להניח תפילין לבין מי שמניח תפילין לאחרים. על התפילין נאמר 'וראו כל עמי הארץ כי שם השם נקרא עליך ויראו ממך. מצות התפילין היא אכן יקרה וחשובה. אני מאחל לכולנו שבע"ה בזכות מצוות תפילין יתקיים בנו הנאמר 'וראו כל עמי הארץ כי שם השם נקרא עליך ויראו ממך", אומר סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן בסרטון.

כזכור, לפני מספר שבועות גם גדול הזמר החסידי אברהם פריד העלה סרטון מיוחד בו הוא קורא לציבור- להצטרף אליו ואל חבריו ל'מהפכת ה-‪wrapp‬'.

"יהודים יקרים מניו יורק, הגו רעיון מהפכני והיסטורי ופיתחו אפליקציה בשם ‪wrapp ‬ המחברת בזמן אמת בין מי שיש ברשותו תפילין לבין מי שמעוניין להניחן, ‬ איזה רעיון אדיר. מאז יצאה האפליקציה, שמענו על אין ספור סיפורים מרגשים על יהודים מכל העולם שהניחו לראשונה בחייהם תפילין. אני כבר הורדתי את האפליקציה. ומה אתכם‪?‬ למה אתם מחכים?", פנה פריד לציבור.