בשבע מהדורה דיגיטלית

בזמנכם החופשי

ספר הקומיקס 'עיר התמרים' מגולל את הסיפור המופלא והניסי של כיבוש יריחו מנקודת מבטו של יורם

, כ"ח בכסלו תשע"ט

ספר הקומיקס 'עיר התמרים'
ספר הקומיקס 'עיר התמרים'
מאת: ראובן רוזנברג. בהוצאת: דברי שיר

יורם הוא נזיר זקן שבימי נעוריו היה עד לשליחותם של שני המרגלים הישראלים ששלח יהושע ליריחו. גורלם של רָחָב, אחת הנשים החשובות ביריחו בימי יהושע, ושל יורם אחיינה מצטלב בגורלם של הישראלים. מאת ראובן רוזנברג. דברי שיר.

***

ימי החנוכה בעיצומם, ומי שעדיין לא הספיק לקנות לו או לילדים מתנות חנוכה מוזמן לקפוץ למחסן הוצאת ידיעות ספרים בחולון. על המדפים ימתינו לבאים ספרי ההוצאה במחירים נמוכים בעד 60 אחוזים מהמחיר הקטלוגי. למי שייסחף ויקנה חמישה ספרים ימתין ספר שישי במתנה. עד נר שמיני של חנוכה, כולל מוצ"ש.

***

אם אתם קופצים לירושלים בחג, כדאי לכם להגיע למערת צדקיהו הסמוכה לשער שכם. מערה קסומה ועתיקה, שבה תמתין לכם הרפתקה משפחתית. הבאים למערה יקבלו כתב חידה, ימלאו משימות כמו כריית אבנים יקרות ממכרה והכנת תכשיט עתיק, וגם יצטלמו למזכרת. הפעילות מלווה בשחקנים מקצועיים. פרטים באתר פמ"י.

***

מוזיאון הילדים בחולון מפגיש את הילדים עם הרפתקה חדשה בתוך המסלול המוכר 'חברים ביער'. לקוסם הלבן יש יום הולדת, וכל באי היער רוצים לחגוג לו את המאורע. אולם כשכל אחד מתבצר בעמדתו, קשה להפיק מסיבה משמחת. הילדים ילמדו על ניהול קונפליקטים וגישור מתוך חוויה. משך הפעילות כשעתיים, והיא מיועדת לגיל 6‑8.