מתיחת פנים טבעית – להיראות צעירים בלי כאבים

מתיחת הפנים היא התערבות במראה הטבעי ובתהליכי ההזדקנות של עור הפנים שכאמור לא פוסחים על אף אחד

תוכן שיווקי , ג' בטבת תשע"ט

גלי רדיו
גלי רדיו
istock
קשה לנו להתבגר. החל מהעשור ה-5 לחיים, ולפעמים גם לפני גיל 40, הפנים שלנו משתנות – ואמנם מדובר בשינוי טבעי, אבל לרוב הוא לא מחמיא, ולפעמים ההתרופפות של רקמות העור וצניחתן מייצרת מראה עייף.

כשהפער בין התחושה של האדם כי הוא עדיין צעיר – ולא סתם אומרים על גיל 50 שהוא ה-30 החדש – לבין הפרצוף שנשקף אליו מהמראה מתרחב יתר על המידה, כדאי לשקול שימוש באחד הפתרונות שמציעה לנו הרפואה האסתטית. מתיחת פנים ללא ניתוח מבטיחה מראה צעיר יותר באופן טבעי ועם מינימום זמן החלמה.

מהי מתיחת פנים “טבעית”?

לכאורה מתיחת פנים טבעית היא ביטוי שיש בתוכו סתירה מובנית, וזאת מפני שמתיחת הפנים היא התערבות במראה הטבעי ובתהליכי ההזדקנות של עור הפנים שכאמור לא פוסחים על אף אחד ואף אחת. יחד עם זאת, כשמדברים על מתיחה טבעית הכוונה היא לטיפול שמייצר שינוי משמעותי אבל שומר על המראה של הפנים לא מאולץ או קפוא.

חשוב להבין כי מטופלות ומטופלים רבים מבקשים לנצל את הטיפול להשגת שינוי מקסימלי. הסיבה לכך היא שבהליך מושקעים משאבים רבים (כסף, פינוי זמן לטובת החלמה, כאב) ומן הסתם נרצה תמורה גבוהה במיוחד להשקעה. בשיטה הטבעית התוצאות משמעותיות אבל מותאמות במדויק למבנה הפנים, למאפיינים השונים שלהן ולגיל, כך שבשורה התחתונה מושג מראה שובה לב במיוחד.

כיצד מתבצע הטיפול?

מתיחה טבעית היא גם מתיחת פנים ללא ניתוח. ההליך משלב שני טיפולים, פייסטייט (FaceTite) ונקטייט (NeckTite) – שניהם מבוססים על אותו עיקרון, ניצול האיכויות יקרות הערך של טכנולוגיה בשם RFAL (ראשי תיבות של Radiofrequency Assisted Liposuction)

במסגרת הטיפול, שמאפשר להצעיר באופן משמעותי גם את עור הפנים (פייסטייט) וגם את עור הצוואר (נקטייט), וכך ליצור שינוי מקסימלי, משוגרים גלי הרדיו אל שכבת עור עמוקה שנקראת דרמיס. לאנרגיה של גלי הרדיו שתי פעולות: ראשית, מומס שומן מיותר, ושנית, ישנה פגיעה מבוקרת בסיבי קולגן ואלסטין ועל כן הגוף מתגייס מיד להגברת קצב הייצור של שני חלבונים אלה – ובעצם מייצר רקמות עור חדשות, מוצקות, חלקות יותר ומתוחות.

כמה זמן נמשך הטיפול ומתי אפשר לחזור לשגרה?

יש כמובן הבדל בין מתיחת פנים טבעית שכוללת רק פייסטייט לבין כזו שכוללת גם נקטייט – בכל מקרה חשוב לעבור את הטיפול אצל כירורג פלסטי מנוסה שיודע להפיק את המקסימום מהמכשיר שמשגר את גלי הרדיו – אבל בדרך כלל מדובר על טיפול קצר יחסית וגם זמן ההחלמה קצר להפליא.

החתכים שדרכם מוחדרות האלקטרודות שמעבירות את גלי הרדיו זעירים במיוחד, כך שתופעות הלוואי הן מועטות ותוך מספר ימים תוכלו לחזור לשגרה כמעט מלאה (פרט לפעילות גופנית – אותה תוכלו לחזור ולבצע תוך שבועיים עד שלושה שבועות).

תוך כמה זמן רואים את התוצאות?

האימפקט של מתיחת הפנים הטבעית מושג כאמור בזכות הגברת קצב הייצור של האלסטין והקולגן. באופן טבעי נדרש זמן מה עד שהדבר בא לידי ביטוי מלא – בדרך כלל השינוי מושלם תוך כ-3 חודשים או מעט יותר. תוצאות ראשוניות נראות לעין תוך פחות מחודש.

עוד על ניתוחים פלסטיים תוכלו לקרוא בקישור הבא:

https://www.drshabshin.com