אורחי הכבוד של מכבי: ילדי עוטף עזה

כ-200 ילדים ובני משפחותיהם מעוטף עזה, נהנו מאירוע נדיר שכמעט לא מתאפשר במהלך העונה כשהוזמנו לאימון של מועדון הכדורסל מכבי ת"א

נרי וייס , ג' בטבת תשע"ט

הילדים עם שחקני המועדון אתמול
הילדים עם שחקני המועדון אתמול
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

אמש (שני) התקיים באולם הדר יוסף שבתל אביב, אימון לא שגרתי בכלל של מועדון הכדורסל מכבי ת"א.

באימון שקיימו המכבים מת"א התארחו 200 ילדים ובני משפחותיהם מיישובי עוטף עזה. מדובר באירוע נדיר, שכן בדרך כלל לא מאפשרת הקבוצה התל אביבית הגעתם של אורחים לאימון בתקופה כזו של העונה ובטח בשבוע בו מחכים להם שני משחקים קשים מאוד - מול באסקוניה הספרדית במסגרת היורוליג ביום חמישי ויומיים לאחר מכן, במוצא"ש מול היריבה המרה הפועל ירושלים.

בסיום האימון פגשו הילדים ובני משפחותיהם את השחקנים, צוות האימון ואנשי המועדון, הצטלמו איתם, קיבלו חתימות וחבילות שי אותם ארזו חברי כפר הנוער עיינות ויבנה, נציגי פרויקט One Team של היורוליג. חבילות השי עבור האורחים היו מתנת המועדון ונותני החסות, ביניהם רשת FOX, מרצ'לו אינצ'ליני - פרנצ'י נדל''ן, PMI וקניון עזריאלי תל אביב.

סמנכ"ל השיווק וקשרי קהילה דורון ג'מצ'י, שגריר פרויקט ONE TEAM בעצמו, הסביר בקצרה לחברי הקבוצה על האורחים, המציאות איתה הם מתמודדים ועל חשיבות האירוע. השחקנים נרתמו בשמחה לחלק בעצמם את המתנות לילדים הנרגשים במקום.

"כיף שאנחנו קצת משמחים את הילדים האלה והמשפחות שלהם, שחוות דברים קצת יותר קשים משאנחנו חווים", אמר יובל זוסמן. "אני שמח שיש לנו את הזכות פה להיות איתם, לשמח אותם כמה שאפשר ולתת כמה שיותר מהזמן שלנו. ברוב השנה אין לנו יותר מדי דברים כאלה וכשיש אותם, אנחנו מנסים לעשות כמה שיותר מכל הלב. ננסה לשמח אותם כמה שנוכל".

"אנחנו עובדים לעשות את זה ולתת כמה שיותר מעצמנו לילדים ולאוהדים. זה מאוד מיוחד ואני שמח שיש לנו את האפשרות לפגוש אותם", אמר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il