עד מתי נחבק משפחות שכולות?

"להחזיר את המחסומים, לרוצץ את ראשי המחבלים, חזור לסיכולים הממוקדים". נאומו של יו"ר מועצת יש"ע בהפגנה נגד רה"מ נתניהו בירושלים

חננאל דורני , ה' בטבת תשע"ט

חננאל דורני
חננאל דורני
צילום: מירי צחי

אנחנו שולחים מכאן החלמה מהירה לפצועים. אבל עד מתי נחבק משפחות שכולות? עד מתי נשלח רפואה לפצועים מפיגועי טרור? די לטרור. אסור שדם יהודי יישפך. דם יהודי אינו הפקר.

אדוני ראש הממשלה, כאח למשפחה שכולה שאיבד את אחיו במאבק בטרור הרחק מגבולות הארץ, אתה יודע להילחם בטרור – אז הגיע הזמן שתעשה את זה.

היום בצהרים, בסמוך לדמם השפוך של הקדושים, התכנסנו מספר ראשי רשויות והנהלת מועצת יש"ע ומשם אנחנו קוראים לך, אדוני ראש הממשלה – חופש תנועה אינו יכול להיות חופש לטרור.

הגיע הזמן להחזיר את המחסומים. הגיע הזמן לחזור ולרוצץ את ראשי המחבלים. לחזור לסיכולים הממוקדים. להפסיק את העברת הכספים למחבלים, למשפחות ולטרוריסט אבו מאזן. הגיע הזמן להפסיק את הקרקס של הרס חדרונים של מחבלים. יש להרוס את הבתים של המשפחות ושל כל מי שתמך בהם. הם גדלו בערוגה תומכת טרור ויש להרוס את הבתים של כולם.

יש לתת תשובה ציונית הולמת שעם ישראל ידע לתת כל השנים – לבנות. לבנות. לבנות.

להקים יישובים וערים. כי זו התשובה לטרור. הם חושבים שהם יסלקו אותנו מכאן באמצעות הטרור – אנחנו נראה להם שלא רק שלא נלך מכאן אלא נעמיק ונכה שורש. נתרחב, נתבסס. עוד יהיו מילוני תושבים ביהודה, שומרון ובקעת הירדן.

ועד אז, כבר היום, הגיע זמן ריבונות. וכשנחיל את הריבונות וכשנבנה יישובים וערים גדולות ביהודה ושומרון ונילחם בטרור ביד קשה, אז עם ישראל חי.