חשד: אוהד כדורגל הותקף בסיום משחק

בסיום משחק הכדורגל בין בית"ר ירושלים והפועל ת"א, הותקף אוהד אחת הקבוצות בכביש בגין כשרכב חסם אותו ורעולי פנים תקפו באמצעות אלות

נרי וייס , י"א בטבת תשע"ט

אלימות, אילוסטרציה
אלימות, אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

שוב אלימות במגרשי הספורט. משחק הכדורגל בין בית"ר ירושלים להפועל תל אביב תמיד גורר עניין רב, זאת בשל היריבות בין שני מחנות האוהדים וההיסטוריה הארוכה ביניהם.

גם במשחק הליגה האחרון בין השתיים, שהתקיים ביום שני לפני שבוע וחצי גרר המשחק עניין רב, זאת בשל העובדה כי השתיים שבעבר התמודדו בצמרת הטבלה על אליפות, נמצאות כרגע בתחתית הטבלה ובסכנת ירידה.

במשחק עצמו הביסה בית"ר ירושלים את התל אביבים, באצטדיונם הביתי הזמני שבפתח תקווה, אצטדיון המושבה בתוצאה 3:0, מה שהוריד את התל אביבים אל המקום האחרון בטבלת ליגת העל בכדורגל. כנראה שזה מה שגרם לאוהדים לתקוף אוהד בסיום המשחק, כשעל פי החשד של משטרת ישראל, תקפו אוהדים רעולי פנים, אוהד שהיה בדרכו חזרה לביתו שבירושלים בכביש בגין.

על פי החשד, אוהדי הקבוצה המארחת, עכבו אחר אוהד הקבוצה היריבה לאחר המשחק ממרכז הארץ ועד לירושלים, חסמו אותו בכביש בגין, תקפו אותו באלימות וגרמו נזק לרכבו.

ממצאי החקירה עולה כי בתאריך 10.12.18, יצא האוהד בסיום משחק הכדורגל בין הפועל תל אביב לבית"ר ירושלים במרכז הארץ, בנסיעה לכיוון ירושלים חזרה אל ביתו, בשלב מסוים על כביש בגין, הפתיע אותו רכב שחסם את דרכו וממנו ירדו מספר חשודים רעולי פנים שניפצו את שמשת רכבו, תקפו אותו באלימות באמצעות אלות ונמלטו מהמקום.

בעקבות התלונה שהוגשה במשטרה, נפתחה חקירה תוך שימוש נרחב במגוון אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, שהביאו את חוקרי המשטרה להתחקות אחר זהותם של 2 מהחשודים העיקריים בני 22 ממרכז הארץ. השניים נעצרו אתמול והובאו לחקירה במשטרה בחשד לתקיפה ע"י שניים או יותר, חבלה במזיד ברכב וסיכון אדם בנתיב תחבורה.

היום יובאו החשודים בפני בית המשפט, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

ממשטרת ישראל נמסר כי "משטרת ישראל פועלת בנחישות וללא פשרות כנגד עבירות האלימות בכלל, ובפרט כנגד אלו המתרחשות בין אוהדים על רקע אירועי ספורט. המשטרה כפי שפעלה שוב גם במקרה זה, תעשה שימוש בכלל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה על מנת לאתר את החשודים ולהביאם לדין".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il