ניצולת הפיגוע: ''ראש הממשלה לא דואג לביטחון"

אמונה מבורך שניצלה מניסיון פיגוע הדריסה בשומרון מותחת ביקורת על נתניהו ששוחק את ההרתעה. ''חיים בלי ביטחון''.

ערוץ 7 , י"ח בטבת תשע"ט

ניצולת הפיגוע: ''ראש הממשלה לא דואג לביטחון"
ניצולת הפיגוע: ''ראש הממשלה לא דואג לביטחון"
צילום: דוברות

ניצולת הפיגוע: ''ראש הממשלה לא דואג לביטחון"

אמונה מבורך, צעירה תושבת השומרון שניצלה מניסיון פיגוע הדריסה שאירע בצהריים (רביעי) סמור למפקדת חטמ"ר שומרון, משחזרת את שאירע ומותחת ביקורת על ראש הממשלה נתניהו ששוחק את ההרתעה הביטחונית.

"עמדתי בטרמפיאדה בבה''ד 3, אני ועוד שני אנשים, הגיע אלינו רכב פלסטיני שניסה להיכנס בין העמודים של הטרמפיאדה, היינו בהלם, לא מבינים מה קורה, רצנו מאחורי הבטונדה, החיילים הגיבו מאוד מהר, נטרלו את המחבל וברוך ה' ניצלנו בנס ממש", אמרה מבורך.

היא הודתה לחיילים שעמדו בטמרפיאדה על תגובתם המהירה ועל נטרול המחבל. ''אני רוצה להגיד תודה רבה לחיילים שעמדו איתי בטרמפיאדה וב''ה גם בזכותם אני חיה, בריאה ושלמה והכל בסדר''.

מבורך בת ה-23 מתחה ביקורת על ראש הממשלה נתניהו שנפגש הבוקר עם ראשי רשויות ביהודה ושומרון במקום להתמקד במיגור הטרור הערבי ובפיתוח ההתיישבות. ''שמעתי שראש הממשלה נפגש היום עם ראשי הרשויות של יהודה ושומרון והצטלם איתם, כולם מציגים פנים יפות שהכל בסדר, כאילו כלום לא קורה כאן וראש הממשלה שהוא בעצם גם שר הביטחון שלנו שאמור לדאוג לביטחון שלנו כאן, לא דואג.

''זה לא קורה. זה לא קורה בפועל ואנחנו פה חיים בלי ביטחון ובלי הרגשה הכי בסיסית שצריכה להיות לבן אדם שחי פה, הרגשה שאני מוגן'', הוסיפה הצעירה.