בית"ר ירושלים הביסה את חדרה

הצגה של מאור בוזגלו שפתח בהרכב לאחר שבוע סוער, הביאה ניצחון חוץ שני ברציפות בתוצאה 3:0 לירושלמים. חדרה ממשיכה להתדרדר

נרי וייס , י"ט בטבת תשע"ט

קלינגר. ניצחון שני ברציפות בחוץ
קלינגר. ניצחון שני ברציפות בחוץ
צילום: פלאש 90

הצגה של איש אחד. תשעה מ-16 השערים שלה העונה, כבשה הפועל חדרה ברבע השעה האחרונה של משחקיה. גם בית"ר ירושלים כבשה לא מעט שערים העונה ברבע השעה האחרונה, כשזו עשתה זאת ב-7 מ-17 השערים שלה.

דווקא הערב (חמישי) בקרב הקצוות של ליגת העל בכדורגל, בין הפועל חדרה הנמצאת במקום הרביעי לבית"ר ירושלים שדורגה במקום ה-12 ערב המשחק, הוכרע זה מוקדם הרבה יותר.

שלוש נקודות בלבד השיגה חדרה, העולה החדשה מהליגה השניה שפתחה את העונה בסערה, ב-6 ממשחקיה האחרונים שבאף אחד מהם לא השיגה ניצחון. לא רק זאת, אלא שחדרה היא הקבוצה היחידה שעדיין לא ירדה להפסקה ביתרון.

אז הצפוניים שבתחילת העונה רבים ניבאו להם ירידת ליגה מוקדמת, הצליחו לצבור ניצחונות דרמטיים בסיבוב הראשון והגיעו למקום השני, אבל כשהיא סופגת כבר 12 שערים במחצית הראשונה, יותר מכל קבוצה אחרת, קשה להישאר בצמרת.

הערב המשיכה חדרה את המגמה השלילית כשספגה שני שערים כבר במחצית הראשונה מרגליו של מאור בוזגלו. הקשר המצויין שבישל את שער השיוויון בהפסד הגביע במוצאי השבת האחרונה, פתח בהרכב והצדיק את מקומו על כר הדשא כשכבר בדקה ה-9 כבש שער יפה לאחר בישול של דוד קלטינס.

השחקן שעבר מיני סערה תקשורתית השבוע, לאחר דברים של אביו בתקשורת, ניצל טעות בהגנת חדרה בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה כדי להכפיל את התוצאה ולהוריד את הירושלמים להפסקת המחצית ביתרון של שני שערים.

15 שניות מפתיחת המחצית השניה, בית"ר כבשה את השלישי ותקעה את המסמר בארון של חדרה הקטנה והמפתיעה. שוב בוזגלו היה אחראי על השער, כשהפעם בישל ליאקוב סילבסטר הסלובקי שכבש את שער הבכורה שלו העונה במדי בית"ר בליגת העל.

בסיום, 3:0 לאורחים מהבירה ששומרים משחק שלישי ברציפות על שער נקי במסגרת ליגת העל בכדורגל. האם מכאן בית"ר תצא לדרך חדשה או שחולשת היריבה אינה מעידה על הכלל?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il