מאות השתתפו ביריד בתי אמנה בגולה בפתח תקווה

מדובר ביריד הגדול של בתי אמנה בו הציבור הכיר מקרוב את הפרויקטים ביישובים כרם רעים, יקיר, נופים, ברוכין, עינב, תפוח, טלמון ועוד

ערוץ 7 , כ"א בטבת תשע"ט

יריד נדלן ב'גולה'
יריד נדלן ב'גולה'
צילום: בתי אמנה

חלומם של צעירים ומשפחות לרכוש בית צמוד קרקע במרכז הארץ בפחות ממיליון ש"ח הפך לאפשרי.

ביריד הדירות של בתי אמנה השתתפו ביום שישי האחרון מאות אנשים שביקרו בדוכנים השונים והתרשמו מהפרויקטים במבחר הישובים המגוון. מדובר ביריד הגדול ביותר של בתי אמנה בו הציבור הכיר מקרוב את הפרויקטים ביישובים כרם רעים, יקיר, נופים, ברוכין, עינב, תפוח, טלמון ועוד

בין הישובים השונים היו ביריד ישובים חילונים , דתיים ומעורבים כך שכל אחד יכל למצוא את המקום המתאים לו ביותר וכן התרשמו המבקרים מהמחירים חסרי תקדים של בתים צמודי קרקע וחד-משפחתיים החל מ-895,000 ש"ח.

הרבים שהגיעו הביעו התעניינות רבה ונפגשו באופן אישי עם המשווקים של הפרוייקטים השונים הכיר לעומק את מגוון אפשרויות הדיור וכבר נקבעו פגישות המשך בישובים.

אלון פרבשטיין, סמנכ"ל בתי אמנה, מסר "היה מרגש לראות את מאות הצעירים והמשפחות שהגיעו והתעניינו במגוון הפרויקטים השונים. בזמן שמשפחות מחפשות יחידות דיור קטנות בכדי להנות ממגורים במרכז הארץ בזמן בפרוייקטים של בתי אמנה ניתן לרכוש בתים צמודי קרקע במחירים מעולים בתוך קהילות מגוונות ואיכותיות במרחק נגיעה מערי המרכז. היריד היה הצלחה גדולה ואנחנו כבר קיבלנו בקשות לירידים במקומות נוספים בארץ".