ניצחון שלישי ברציפות למכבי חיפה

מאז מונה למאמנה שוב, מרקו בלבול עוד לא הפסיד. גם הערב מול השניה בטבלה, בני יהודה, רשם בלבול ניצחון עם 0:1. הפער עלה ל-16

נרי וייס , כ"א בטבת תשע"ט

רוקאביציה הערב מול שחקני בני יהודה
רוקאביציה הערב מול שחקני בני יהודה
צילום: ראובן כהן, האתר הרשמי של מכבי חיפה

הכבש השישה-עשר. מכבי חיפה לא ניצחה את בני יהודה בשמונת מפגשי הליגה האחרונים ביניהן. החיפאים גם לא ניצחו את כל שבעת משחקי הבית האחרונים שלה - כמו באמצע עונת 2016/17.

הערב (מוצאי שבת) רשמו הירוקים מחיפה ניצחון ראשון מזה 9 משחקים על הכתומים משכונת התקווה בזכות שער נוסף של רוקאביציה, ששמר על מאזן מושלם של מאמנו החדש מרקו בלבול על הקווים של חיפה עם ניצחון שלישי ברציפות בכל המסגרות.

המשחק בין השתיים לא התעלה לרמה גבוהה הערב, כשעיקר הביקורת מופנת אל בני יהודה הנמצאת במקום השני בטבלה. הכתומים הגיעו אל המשחק הערב עם ביטחון מופרז, שיחקו חלש בצורה מזלזלת והיו שווים הפסד.

החיפאים, שניצחו במחזור אמצע השבוע באותה התוצאה בדיוק את מ.ס אשדוד, משער גם כן של רוקאביציה, נמנעים משיא שלילי עם משחק ביתי שמיני ברציפות ללא ניצחון וקוטעים על הדרך את רצף המשחקים של יוסי אבוקסיס בהם לא הפסיד למכבי חיפה - תשע משחקים, יותר מאשר כל יריבה אחרת.

החיפאים בשירות מכבי ת"א, מגדילים את הפער של התל אביבים מהשניה בטבלה ל-16 נקודות. וטבלת ליגת העל בכדורגל פתוחה מאי פעם, מלבד המקום הראשון.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il