5 סדרות מומלצות שאתם צריכים להתחיל לראות

אם אתם מחפשים סדרות טלוויזיה טובות ומומלצות הגעתם למקום הנכון. ריכזנו בכתבה סדרות שאתם חייבים להוסיף לרשימת הצפייה שלכם

בשיתוף הפטרייה , כ"ב בטבת תשע"ט

ילד צופה בטלווזיה
ילד צופה בטלווזיה
iStock
כמו שאתם בטח יודעים טוב מאוד, בימינו יש המון סדרות מומלצות שכדי לראות, אבל המגוון העצום הזה של תכנים טלוויזיונים מעולים, שפרוסים לפנינו בכל ערוצי התוכן השונים, יכול לגרום לנו לבלבול ומקשה עלינו לקבל את ההחלטה במה להתחיל לצפות.

על מנת להקל עליכם בקבלת ההחלטה הזאת עשינו רשימה קטנה ואיכותית של סדרות מעולות שאסור לכם לפספס. תשמחו לדעת שחלק מהסדרות הללו הינן סדרות שכבר רצות כמה עונות ולכן תוכלו לצפות בהנאה בכמה עונות אחת אחרי השנייה.

במידה ויש לכם סדרות מומלצות שלא כלולות ברשימה אתם מוזמנים לכתוב לנו אותן כאן בשרשור התגובות בכתבה. עכשיו בואו נתחיל.

אוזרק // Ozark

אוזרק היא סדרה חדשה יחסית שהעונה הראשונה שלה יצאה בשנת 2017 ועשתה באז גדול. הסדרה שמגוללת את סיפורו של בחור בשם מרטי בירד, יועץ פיננסי שמסבך את עצמו (ואת משפחתו) עם קרטל סמים מקסיקני שהוא מלבין כספים עבורם.

הסיפור מסתבך כשהקרטל מגלה שמרטי והשותף שלו מעלו בתפקידם וגנבו סכום רציני של כסף מהם. מהר מאוד מרטי מגלה שהוא הסתבך מעל הראש והוא חייב להיות יצירתי ואמיץ על מנת להישאר בחיים. תשמחו לדעת שלסדרה יש כבר שתי עונות מלאות ועונה שלישית בדרך.

בית נייר // Money Heist

הסדרה הזאת היא ללא ספק אחת הסדרות הכי מדוברות של שנת 2018 בשיחות ברזייה עם חברים בעבודה או בהתכתבויות ברשת. למי שאיכשהו לא שמע עליה ולא יודע על מה כל ההמולה, מדובר בסדרת מתח/פשע מרתקת.

בחור מסתורי שמכנה את עצמו "הפרופסור" מתכנן את השוד הגדול ביותר שהיה אי פעם. על מנת לבצע את ההשוד השאפתני שלו, הוא מגייס צוות פושעים עם התמחויות קרימינליות שונות. המטרה שלהם היא להיכנס למטבעה המלכותית של ספרד, ולהדפיס 2.4 מיליארד אירו בשטרות לא מסומנים. תשמחו לדעת שיש לסדרה כבר שתי עונות מלאות ועונה שלישית בדרך שצפוייה לצאת במהלך שנת 2019.

מראה שחורה // Black Mirror

אחת מסדרת המופת של ענקית התוכן נטפליקס, שנותנת לנו בכל עונה ובכל פרק הצצה קטנטנה לעתיד ואת ההשלכות האפשריות של אורח החיים המודרני והטכנולוגי על עתיד האנושות וערכיה. כל כל פרק שונה אחד מהשני ומגולל סיפור חדש ומעניין. ברגע שתתחילו את הפרק הראשון תבינו שמדובר במשהו מיוחד שלא ראיתם משהו כמותו עד היום. תשמחו לדעת שיש לסדרה הזאת ארבעה עונות מלאות וסרט באורך מלא שיצא ממש לאחרונה.

סיפורה של שפחה // The Handmaid’s Tale

סדרה מעולה ועטורת פרסים של רשת הולו, המבוססת על ספרה של מרגרט אטווד, העלילה מתרחשת בעולם עתידני שעבר אירוע דרמטי במיוחד שגרם לשיעור הילודה לרדת בצורה דרסטית, עד כדי כך שארצות הברית התפרקה, ובעצם נשלטת על ידי פטריארכיה נוצרית שמנשלת את הנשים מכל זכויותיהן הבסיסיות והופכת אותן לשפחות.

העונה הראשונה של הסדרה זכתה בפרס האמי לסדרת הדרמה הטובה ביותר וגם העונה השנייה קצרה קיבלה שלל מועמדויות לפרסים הכי גדולים בתעשיית הטלוויזיה. תשמחו לדעת שיש לסדרה שתי עונות מלאות ועונה שלישית בדרך שצפוייה לעלות לשידור במהלך שנת 2019.

נרקוס // Narcos

סדרה מרתקת אשר מגוללת את עלייתו ונפילתו של ברון הסמים הקולומביאני הידוע לשמצה - פבלו אסקובר, שהנהיג את קרטל הסמים של מדיין והפך למיליארדר. מדובר בסדרת מתח-פשע אשר תגרום לכם באותה נשימה להתאהב ולשנוא את הגיבור הראשי (אסקובר).

ללא ספק נרקוס היא אחת מסדרות הפשע הטובות ביותר שיצא לנו לראות. תשמחו לדעת שיש לסדרה שלוש עונות מלאות שירתקו אתכם למסך הטלוויזיה שלכם.