מזל טוב: הפועל ת"א חזרה לנצח

ארבעה חודשים, 13 מחזורים ושני מאמנים - הפועל ת"א השיגה את ניצחונה הראשון בליגת העל מאז הניצחון בתחילת העונה, עם 0:2 על סכנין

נרי וייס , כ"ב בטבת תשע"ט

אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה
אוהדי הפועל תל אביב. למצולמים אין קשר לכתבה
צילום: פלאש 90

תמה הבצורת. בשמונת המפגשים האחרונים ביניהן, לא הצליחה הפועל ת"א לנצח את בני סכנין כשסיימה חמש פעמים בתיקו ושלוש פעמים נוספות בהפסד. 13 משחקים ברציפות לא הצליחה לנצח העונה הפועל ת"א - עד הערב.

דווקא כשהיא עם הגב אל הקיר, בקרב התחתית על האפשרות לעלות מעט ולנשום קצת אוויר, התעלתה על עצמה הקבוצה האדומה מת"א כשגברה על סכנין בתוצאה 0:2.

מלכת התיקו מת"א, שסיימה העונה 10 פעמים בתיקו, שישה מתוכם בתיקו 0:0 ניצחה בזכות שערים מאוחרים של כל אחת מהמחציות, והשיגה את ניצחונה הראשון מזה ארבעה חודשים - כשהאחרון היה משחק החזרה שלה לליגת העל, כשגברה בתוצאה 0:1 על הפועל חיפה.

מאז, ארבעה חודשים, שני מאמנים ו-13 משחקים עברו והפועל ת"א לא הצליחה לנצח וכבר נראה היה שזהו רק עניין של זמן עד שהיא חוזרת אל הליגה השניה, הליגה הלאומית.

התל אביבים שמחזיקים גם בתואר ההתקפה הגרועה בליגה עם שמונה שערי זכות בלבד, כבשו הערב רביעית משעריהם העונה, וכל זאת דווקא באצטדיונה הביתי הזמני, אצטדיון המושבה שבפתח תקווה שם המצב גרוע הרבה יותר העונה עבורה, כשזו כבשה רק שלושה שערים בשבעת המשחקים אותם אירחה.

רז שלמה בתוספת הזמן של המחצית הראשונה ורמזי ספורי בדקה ה-89, הביאו לאופיר חיים ניצחון בכורה ראשון כמאמן בליגת העל, וניצחון ראשון מזה 13 מחזורים. האדומים מת"א עולים לראשונה העונה אל מעל הקו האדום, ועם זאת, סיכויי ירידת הליגה פעם שניה ברציפות, עדיין מוחשים וקיימים.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il