סנסציה: מכבי ת"א הודחה מגביע המדינה

הצהובים מת"א כבר לא יזכו בגביע המדינה בכדורסל, כשהודחו מהמפעל בידיי מכבי ראשון לציון וגיא גודס בזכות רבע שני נדיר. בסיום 77:88

נרי וייס , כ"ב בטבת תשע"ט

גודס. מדיח את קבוצתו לשעבר
גודס. מדיח את קבוצתו לשעבר
צילום: אתר מכבי תל אביב

התלמיד גבר על קבוצתו. לגביע חוקים משלו, יודע כל ילד לצטט ולייחס למפעלי הגביע השונים. לרוב המשפט מתייחס למשחקי גביע המדינה בכדורגל, שם כמעט כל שנה מגיעה קבוצה קטנה ואלמונית לשלבים המאוחרים של המפעל השני בחשיבותו בכדורגל הישראלי.

הפעם נראה כי המשפט תקף ביותר דווקא למשחקי הגביע בכדורסל, זאת אחרי שמכבי ראשון לציון הדיחה הערב (ראשון) את מכבי ת"א בשלב רבע גמר הגביע עם ניצחון אדיר בתוצאה 77:88 באולמה הביתי, בית מכבי שבעיר היין.

הקבוצה הכתומה פתחה את העונה הנוכחית בסערה כשזכתה בגביע ווינר סל, טורניר קדם העונה, אחרי שהדיחה בדרך את מכבי ת"א בשלב רבע הגמר, שהתקיים באולמם הביתי. הערב הכתומים שהשתנו כמעט לבלי היכר מפתיחת העונה, עשו זאת שוב, באותו המקום, באותו השלב ובמפעל גביע נוסף - הפעם מפעל גביע המדינה בכדורסל.

אחרי שרשמו שני ניצחונות רצופים מזה זמן רב רק בשבוע שעבר, הכתומים עם גיא גודס על הקווים נראים הרבה יותר טוב ומשתפרים משבוע לשבוע. גודס שהחל את העונה על הקווים במכבי כעוזרו של נבן ספאחיה, נותן שיעור לקבוצתו עד לא מזמן כשמביס אותה בזכות רבע שני יוצא מגדר הרגיל בו ניצח בתוצאה 13:31. משם, כל ניסיונות המכבים מת"א להפוך את התוצאה עלו בתוהו, כשהם רק מצמקים מעט את ההפרש ובסיום - 77:88 למכבי ראשון לציון.

מכבי מודחת מגביע המדינה וכבר לא תזכה להניף את התואר הנכסף שנה שניה ברציפות.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il