מנכ"ל משרד הבינוי חגי רזניק מצטרף למפלגתה של אורלי לוי אבקסיס

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון חגי רזניק התפטר מתפקידו והודיע על הצטרפותו למפלגת 'גשר' בראשות אורלי לוי אבקסיס.

חזקי ברוך , כ"ג בטבת תשע"ט

חגי רזניק
חגי רזניק
צילום: אלירן אהרון

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון חגי רזניק התפטר הערב (שני) מתפקידו והודיע על הצטרפותו למפלגת 'גשר' בראשות אורלי לוי אבקסיס.

"החלטתי לקחת אחריות ולהצטרף למפלגה החברתית גשר, של ח"כ אורלי לוי אבקסיס. עבדתי בצמוד לח"כ אורלי לוי אבקסיס, ראיתי את העבודה המקצועית, היסודית והנחושה שלה למען אוכלוסיות רבות בחברה הישראלית ואני מאמין שביכולתה לייצר סדר יום חברתי חדש וצודק יותר", אמר רזניק.

''הפערים והאתגרים החברתיים בחברה הישראלית והידיעה שרק באמצעות מאבק פוליטי עיקש יביאו לתוצאות, הביאו אותי להצטרף למפלגה היחידה ששמה לה את הנושאים הללו בליבת העשייה שלה כדוגמת תוכנית לגור בכבוד שתתן מענה לכ-30,000 דיירי השירות הציבורי ותוכל לצאת לפועל רק עם מובילים נחושים שפועלים מתוך אג'נדה ברורה ומוצקה כח"כ לוי אבקסיס.

''אני משוכנע שהמסגרת הפוליטית של ח"כ אורלי לוי אבקסיס תוכל לשנות את סדר היום החברתי כלכלי במדינת ישראל ולעשות שינוי משמעותי רחב שיגע בשכבות רבות באוכלוסיה במדינת ישראל", הוסיף רזניק.

רזניק, 41, חבר קיבוץ רביבים שבנגב, החל את דרכו הציבורית כמזכיר קיבוץ, מנהל פנימיית נוער בשדה בוקר וכיהן כמנכ''ל הרשות המקומית רמת הנגב. הוא כיהן בסגל הבכיר של משרד הבינוי והשיכון תחת השר גלנט במשך ארבע שנים, מהן שנתיים כמנכ"ל המשרד.

בילדותו הוצא רזניק מביתו בצו שופט ועבר במספר מסגרות אומנה עד שהגיע לקיבוץ רביבים במסגרת תכנית של משרד הרווחה. סיפור חייו והרקע האישי הייחודי שלו הובילו את רזניק לפעילות ארוכת שנים בעשייה ציבורית לטובת אוכלוסיות מוחלשות ועד לתפקיד החשוב של מנכ''ל משרד הבינוי והשיכון.